یاتاقان چینی

یاتاقان چینی

یاتاقان چینی به علت پایین بودن قیمت یاتاقان چینی و همینطور با توجه به در دسترس بودن و یاتاقان چینی یکی از پر مصرف ترین یاتاقان های در بین انواع مدل ها است.
 
شرکت های چینی مختلفی اقدام به تولید بلبرینگ و یاتاقان در تیپ ها و مدل ها و ابعاد گوناگون کرده اند که این امر باعث می شود یاتاقان چینی در قیمت های مختلف در بازار موجود باشد و مصرف کنندگان و خریداران یاتاقان چینی انتخاب راحت تری داشته باشند.
 
شرکت های چینی با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه یاتاقان های با کیفیتی ارائه می دهند که هم با توجه به قیمت تمام شده، یاتاقان ارزان به شمار می روند و هم اینکه برای کارکرد های روتین یاتاقان هایی هستند که از نظر استفاده منطقی می باشند. افرادی که نیاز به یاتاقان با کیفیت بیشتر و برای کارکرد های حساس تر دارند برای خرید باید از یاتاقان ژاپنی استفاده کنند.
 
یاتاقان چینی با توجه به محل استفاده و نوع کاربرد در ابعاد و طراحی های مختلف و البته استاندارهای جهایی تولید می شوند که برخی از انواع پر مصرف آن می توان به یاتاقان UCP چینی، یاتاقان UCF چینی، یاتاقان UCT چینی، یاتاقان UCFC چینی، یاتاقان UCFL چینی و .... اشاره کرد. قیمت یاتاقان ها با توجه به ابعاد یاتاقان و شکل و طراحی های مختلف یاتاقان متفاوت است.
 
برای دریافت کاتالوگ یاتاقان ها اینجا کلیک کنید.
 
برای آشنایی با هر کدام از یاتاقان روی آن کلیک کنید.
 
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان اقدام به واردات مستقیم انواع مختلف یاتاقان چینی در برند های مختلف نموده است تا از این طریق بتوانیم به سلایق مختلف و نیاز های مختلف مشتریان یاتاقان چینی پاسخ دهیم و در اسرع وقت یاتاقان چینی مورد نیاز مشتریان را در اختیار قرار دهیم.
 
برای اطلاع از موجوی و قیمت یاتاقان چینی با بخش فروش یاتاقان چینی تماس حاصل فرمایید.36058907-021 
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.