یاتاقان بلبرینگی

یاتاقان بلبرینگی

یاتاقان بلبرینگی به مجموعه یک یاتاقان چدنی یا در بعضی از موارد آلومینیومی و بلبرینگ همراه آن گفته می شود.
 
بلبرینگ های این نوع از یاتاقان ها معمولا از نوع UC می باشند و یاتاقان ها یا همان بخش چندی با توجه به محلی که نیاز است استفاده شوند طراحی های مختلفی دارند و با توجه به شکل یاتاقان نام گذاری می شوند مانند F، P ، T ، FL ، FC , .... این حروف فقط نشان دهنده نوع یاتاقان چدنی مربوط به یاتاقان بلبرینگی است و اگر مجموعه کامل یاتاقان بلبرینگی مد نظر باشد حرف UC که مربوط به بلبرینگ است به ابتدای این حروف اضافه می شود و مجموعه کامل با مشخصه UCP، UCF، و ... مشخص می شود.
 
برای آشنایی با هر کدام از مدل های یاتاقان روی آن کلیک کنید.
UCP | UCF | UCT | UCFC | UCFL
 
در برخی از یاتاقان ها بلبرینگ داخل یاتاقان از نوع کونیک می باشد بلبرینگ های کونیک بلبرینگ هایی هستند که قطر داخلی بلبرینگ هایی هستند که قطر داخلی بلبرینگ از دو طرف کاملا یکسان نیست و برای استفاده از این نوع بلبرینگها نیاز است از بوش چاکنت استفاده شود هنگام نصب این نوع بلبرینگ بر روی شفت از بوش چاکنت استفاده می شود که اصظلاحا به آن بوش قفل کن هم گفته می شود.
 
در مجموعه یاتاقان بلبرینگی اگر نیاز به استفاده از بلبرینگ کونیک باشد باید بوش چاکنت مربوط به آن بلبرینگ نیز تهیه شود در این صورت بلبرینگ داخل یاتاقان با حرف UK مشخص می شود و به مجموعه فوق با توجه به نوع یاتاقان UKC، UKP ، و .... اطلاق می شود.
 
هنگام خرید یاتاقان بلبرینگی باید به نوع بلبرینگ داخل یاتاقان دقت کرد.
 
یاتاقان بلبرینگی و یاتاقان صنعتی معمولا در برند های مختلف ژاپنی و چینی تولید می شود در ایران معمولا اگر به دنبال یاتاقان بلبرینگی با کیفیت باشید باید از یاتاقان ژاپنی با برند های یاتاقان FYH و یا یاتاقان ASAHI استفاده کنید اما اگر قیمت مهمتر است و کیفیت زیادی مدنظر نیست می توان از یاتاقان چینی نیز استفاده کرد.
 
برخی از مشتریان که نیاز به حداکثر کیفیت یاتاقان دارند از یاتاقان SKF استفاده می کنند که با توجه به کیفیت بالا از قیمت بالایی هم برخوردار هستند.
 
هنگام خرید یاتاقان بلبرینگی و یاتاقان صنعتی از فروشگاه معتبر خرید کنید با توجه به استقبال مشتریان از یاتاقان ژاپنی بسیاری از افراد سودجو اقدام به فروش یاتاقان تقلبی نموده اند که با توجه به کیفیت پایین این نوع از یاتاقان ها بعد از استفاده باعث می شود ضرر زیادی به خریدار وارد شود.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان اقدام به واردات یاتاقان اصلی می نماید و این اطمینان را به مشتریان و خریداریان یاتاقان می دهد که در امر فروش یاتاقان تلاش می شود بهترین کیفیت و کمترین قیمت یاتاقان به مشتریان ارائه شود.
 
جهت استعلام قیمت یاتاقان با تلفن 36058907-021 تماس حاصل فرمایید و یا با واتس اپ شرکت ارتباط برقرار کنید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.