یاتاقان

فروش یاتاقان

یاتاقان ها محل استقرار و تکیه گاه زبانه شافت ها، محورها،توپی ها و قطعات متحرک میباشند و وظیفه تحمل و راهنمایی آنها را بر عهده دارند.
انواع یاتاقان ها (از جهت نیروی وارده)
* یاتاقان های شعاعی
* یاتاقان های محوری
یاتاقان های لغزشی
* یاتاقان های چشمی
* یاتاقان های دو تکه (یاتاقان های کولر)
* یاتاقان های قابل تنظیم (میله کار ماشین تراش)
یاتاقان های غلتشی (بلبرینگ)
 
یاتاقان ها معمولا در انواع مختلف از لحاظ کیفیت و برند در ایران عرضه می شوند از این رو به یاتاقان چینی و یاتاقان ژاپنی می توان اشاره کرد در صورتی که نیاز به خرید یاتاقان ارزان قیمت باشد باید از یاتاقان چینی استفاده کرد و در صورتی که کیفیت و دقت خاص مهم است می توان از یاتاقان ژاپنی که معمولا با برند های یاتاقان FYH  و یاتاقان ASAHI در ایران شاخته می شوند استفاده کرد البته با توجه به کیفیت بالای یاتاقان های ژاپنی و استقبال مشتریان از یاتاقان ژاپنی عده ایی از افراد سود جو اقدام به فروش یاتاقان ژاپنی تقلبی نیز نموده اند و از این رو هنگام خرید یاتاقان ژاپنی باید به نوع اصلی یاتاقان نیز دقت کرد و فقط با توجه به قیمت کمتر تصمیم به خرید نگرفت.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده ارائه استعلام قیمت یاتاقان و فروش یاتاقان صنعتی از نوع یاتاقان ژاپنی، یاتاقان چینی و یاتاقان SKF به مشتریان خود می باشد.برای خرید یاتاقان صنعتی با بخش فروش یاتاقان تماس فرمایید. 36058907-021
 
برای استفاده از یاتاقان SNL و SN علاوه بر یاتاقان های چینی و ژاپنی میتوان از یاتاقان SKF نیز استفاده کرد که به مراتب از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد و همینطور به نسب کیفیت بالا قیمت بالاتری نیز دارد.
 
یاتاقان ها با توجه به شکل ظاهری به دسته های مختلف تقسیم می شوند از این رو برای آشنایی با هر کدام از یاتاقان ها می توان به عکس زیر مراجعه فرمایید و یا به صفحه مربوط به هر کدام از یاتاقان ها مراجعه فرمایید.
 
برای آشنایی با انواع یاتاقان ها کلیک کنید
 
یاتاقان

Add new comment

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
12 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.