یاتاقان

فروش یاتاقان

یاتاقان ها محل استقرار و تکیه گاه شفت و بلبرینگ و یا رولبرینگ هایی می باشند که در تجهیزات دوار مورد استفاده قرار می گیرند.
برای انتخاب یاتاقان مناسب برای طراحی و محل مورد استفاده می توانید با توجه به عکس زیر یاتاقان مناسب خود را انتخاب کنید و یا برای راهنمایی و مشاوره با بخش فروش یاتاقان از همکاران ما راهنمایی بگیرید.
انواع یاتاقان ها (از جهت نیروی وارده)
* شعاعی
* محوری
یاتاقان های لغزشی
* چشمی
* دو تکه
* قابل تنظیم
یاتاقان های غلتشی (بلبرینگ)
 
یاتاقان ها معمولا در انواع مختلف از لحاظ کیفیت و برند در ایران عرضه می شوند از این رو به یاتاقان چینی و یاتاقان ژاپنی می توان اشاره کرد.شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان اقدام به واردات انواع یاتاقان اصلی از برند های معتبر نموده است و به مشتریان و خریداران یاتاقان صنعتی این اطمینان را می دهیم که کالای دریافتی صددرصد اوریجینال و اصلی می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است. البته برای آن دسته از مشتریانی که نیاز به باتاقان ارزان قیمت دارند نیز یاتاقان چینی موجود است و می توانند اقدام به خرید یاتاقان چینی نمایند.
 
برای اطلاع از موجودی و قیمت انواع یاتاقان صنعتی با شماره 36058907-021 تماس حاصل فرمایید.
 
برای آشنایی با انواع یاتاقان ها کلیک کنید
 
یاتاقان
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.