پخش بلبرینگ

پخش بلبرینگ

پخش بلبرینگ اصلی، یکی از خدماتی است که مجموعه بلبرینگ فیدار پارسیان به فروشگاه های بلبرینگ و اصطلاحا خرده فروشان در سراسر کشور ارائه می نماید.با توجه به واردات عمده و مستقیم شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان این امکان برای مشتریان و فروشنده های بلبرینگ و رولبرینگ وجود دارد که با قیمت مناسب تری اقدام به خرید بلبرینگ و رولبرینگ نمایند.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان علاوه بر فروش به صورت تکی و فروش مستقیم به مصرف کننده این امکان را برای خریدارن عمده بلبرینگ و یاتاقان فراهم نموده است تا به صورت عمده اقدام به خرید نمایند، و با توجه به خرید عمده بلبرینگ و همینطور با توجه به واردات مستقیم بلبرینگ و یاتاقان قیمت مناسب تری نسبت به بازار بلبرینگ و یاتاقان ارائه خواهد شد.از این رو شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان توانسه است به عنوان مرکز پخش عمده بلبرینگ و یاتاقان در بین خریداران شناخته شود.
 
  • پخش بلبرینگ SKF
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان عامل فروش بلبرینگ SKF به تمامی مشتریان و فروشگاه های محترم این اطمینان را می دهد که با توجه به واردات گسترده و مستمر بلبرینگ SKF از نمایندگی های این شرکت در خارج از ایران توانایی ارئه بلبرینگ SKF با قیمت رقابتی و از نوع اصلی را به خریداران بلبرینگ SKF دارد.
 
  • پخش بلبرینگ ژاپنی
بلبرینگ فیدار پارسیان با توجه به واردات مستمر و گسترده بلبرینگ ژاپنی و یاتاقان توانایی ارائه انواع بلبرینگ و یاتاقان ژاپنی با قیمت مناسب را به صورت پخش بلبرینگ ژاپنی دارا می باشد، از این رو از تمامی همکاران و فروشگاه های بلبرینگ و رولبرینگ که قصد خرید بلبرینگ ژاپنی به صورت عمده را دارند دعوت به همکاری می شود.
 
  • پخش بلبرینگ چینی
با توجه به استقبال بسیار زیاد از بلبرینگ و یاتاقان چینی و همینطور با توجه به افزایش کیفیت بلبرینگ چینی و قیمت مناسب این نوع بلبرینگ و یاتاقان مجموعه فیدار پارسیان نیز اقدام به واردات گسترده انواع بلبرینگ و یاتاقان چینی نموده است و از این رو توانایی پخش بلبرینگ چینی به صورت عمده و فروش تکی را نیز دارا می باشیم.
 
  • واردات بر حسب سفارش
     
یکی دیگر از خدماتی که شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان ارائه می نماید امکان واردات سفارشی انواع بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان می باشد به تمامی فروشگاه های بلبرینگ و رولبرینگ این اطمینان داده می شود که کلیه بلبرینگ های SKF وارداتی از نمایندگی های شرکت SKF در خارج از ایران و از نوع اصلی ارائه خواهد بود و با توجه به واردات بر مبنای سفارش و عدم لحاظ هزینه های انبارداری و گذشت زمان قطعا قیمت کمتری نسبت به بازار ارائه می شود از این رو کلیه فروشگاه ها و مشتریان که نیاز به خرید تعداد بالا و عمده بلبرینگ و یاتاقان دارند می توانند از این امکان استفاده نمایند.
 
این اطمینان داده می شود کلیه بلبرینگ و یاتاقان ها و کالاهای سفارشی در تهران و در موعد مقرر و با بسته بندی کاملا مناسب به خریدار ارائه گردد.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.