رولبرینگ ژاپنی

رولبرینگ ژاپنی

رولبرینگ ها در اصل همان بلبرینگ هستند که ساچمه ها یا بخش لغزنده آنها به جای کروی بودن که در بلبرینگ ها کروی است به شکل استوانه ایی یا بشکه ایی هستن که این امر باعث می شود تا رولبرینگ نیروی بیشتری را نسبت به بلبرینگ با ابعاد مشابه تحمل نماید.

رولبرینگ ها نیز مانند بلبرینگ ها در ابعاد مختلف و توسط شرکت ها و مارک های مختلف تولید می شوند یکی از کشورهای تولید کننده رولبرینک ژاپنی است که توانسته است رولبرینگ ژاپنی با کیفیت تولید نماید.

رولبرینگ ژاپنی از جمله رولبرینگ هایی هستن که از نظر قیمت نسبت به رولبرینگ SKF و رولبرینگ FAG ارزانتر هستند اما از نظر کیفیت خیلی ضعیف تر نیستند و برای آن دسته از مشتریانی که نیاز به کیفیت مناسب دارند و قیمت رولبرینگ و یاتاقان هم اهمیت دارد میتوانند از رولبرینگ های ژاپنی استفاده کنند.

کشور ژاپن با توجه به در اختیار داشتن تکنولوژی و علم روز و همینطور صنایع پیشرفته توانسته اند در امر تولید رولبرینگ ژاپنی و همینطور یاتاقان ژاپنی در بین صنایع تولید رولبرینگ و یاتاقان به عنوان برند های با کیفیت مطرح شوند.
 
برخی از برند های مطرح و معتبر رولبرینگ ژاپنی و یاتاقان ژاپنی عبارتند از:
NACHI, KOYO, NSK, NTN, ASAHI, FYH
 
 
اکثر یاتاقان های تولیدی کشور ژاپن از دو برند یاتاقان FYH و یاتاقان ASAHI می باشند که از کیفیت مطلوبی برخوردارند.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.