رولبرینگ چینی

رولبرینگ چینی

رولبرینگ ها در اصل همان بلبرینگ هستند که ساچمه ها یا بخش لغزنده آنها به جای کروی بودن که در بلبرینگ ها کروی است به شکل استوانه ایی یا بشکه ایی هستن که این امر باعث می شود تا رولبرینگ نیروی بیشتری را نسبت به بلبرینگ با ابعاد مشابه تحمل نماید، اما با توجه به افزایش سطح تماس به همان نسبت هم رولبرینگ ها نسبت به بلبرینگ ها با سرعت کمتری می چرخند و سرعت کمتری نسبت به بلبرینگ ها دارند. برای اطلاع بیشتر در مورد تفاوت بلبرینگ و رولبرینگ مقاله تفاوت بلبرینگ و رولبرینگ را مطالعه فرمایید.
رولبرینگ ها نیز مانند بلبرینگ ها در ابعاد مختلف و توسط شرکت ها و مارک های مختلف تولید می شوند یکی از کشورهای تولید کننده رولبرینک چینی است که به تولید رولبرینگ و بلبرینگ با قیمت مناسب اقدام کرده اند شرکت های چینی امروزه با تکیه بر دانش روز و با توجه به هزینه های تمام شده کمتر در کشور چین محصولات با کیفیت قابل قبول را با قیمت مناسب تولید می کنند البته نباید هرگز از بلبرینگ و رولبرینگ چینی انتظار کارکرد و عملکرد بلبرینگ و رولبرینگ ژاپنی و بلبرینگ و رولبرینگ اروپایی را داشت.
 
رولبرینگ و بلبرینگ چینی در محل هایی استفاده می شود که نیاز به دقت کمتر است و تعویض قطعه راحتتر می باشد و البته هزینه نیز مورد توجه است و نیاز به صرف هزینه زیادی نباشد.
 
برخی از شرکت های تولید کننده رولبرینگ و بلبرینگ چینی که در ایران و جهان مطرح هستند می توان به نمایندگی بلبرینگ KG اشاره کرد که بلبرینگ های چینی با کیفیت بسیار بالایی تولید می کند و اکثر خریداران بلبرینگ KG از کیفیت آن رضایت کامل دارند.
 
یکی دیگر از شرکت های بلبرینگ چینی نمایندگی بلبرینگ DPI است که در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است و با توجه به قیمت می توان از کیفیت قابل قبولی بهره برد.
 
دیگر شرکت تولید بلبرینگ و رولبرینگ چینی نمایندگی بلبرینگ PFI است که این شرکت اقدام به تولید بلبرینگ 2RS  می نماید و بای کیفیت بسیار بالایی که در تولید بلبرینگ چینی دارد همیشه تقاضا برای خرید بلبرینگ PFI وجود دارد.
 
شرکت های تولید بلبرینگ و رولبرینگ چینی زیاد هستند و با توجه به محبوبیت و کیفیت قیمت های مختلفی را می توان خرید کرد.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.