بهترین مارک بلبرینگ چیست؟

بهترین مارک بلبرینگ

همیشه برای خرید هر کالایی به دنبال بهترین مارک و بهترین برند هستیم تا بتوانیم خریدی به صرفه و اقتصادی داشته باشیم.
 
خرید بلبرینگ و رولبرینگ نیز از این امر مستثنی نیست و همیشه خریداران بلبرینگ و رولبرینگ هنگام خرید بلبرینگ و رولبرینگ تلاش می کنند تا بهترین مارک بلبرینگ را خریداری کنند تا هم از کیفیت بالای کالا و هم از قیمت مناسب برخوردار شوند.
 
بلبرینگ و رولبرینگ ها از نظر مارک و برند بلبرینگ معمولا به بلبرینگ اروپایی، بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی تقسیم بندی می شوند در این بین بلبرینگ آمریکایی مانند بلبرینگ TIMKEN و بلبرینگ روسی و بلبرینگ رومانی مانند بلبرینگ URB نیز در بازار موجود است اما عمده کالا ها و بلبرینگ های موجود در بازار و مورد استفاده در صنایع مختلف بلبرینگ های اروپایی و ژاپنی و چینی هستند.
 
بلبرینگ اروپایی: FAG - SKF - SNR - INA
 
بلبرینگ ژاپنی:  NSKNACHI - NTN - KOYO
 
بلبرینگ چینی: KG - KYK - PFI
 
(برای اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ هر کدام از برند های روی آن کلیک کنید)
 
برای تعیین کیفیت بلبرینگ ها با توجه به اینکه کشورهای اروپایی از تکنولوژی بالاتری برخوردار هستند در نتیجه بلبرینگ های اروپایی از بلبرینگ های ژاپنی و بلبرینگ های چینی با کیفیت تر هستند و البته از قیمت بالاتری برخوردار هستند، این موضوع در مورد بلبرینگ های ژاپنی نسبت به بلبرینگ های چینی نیز صدق می کند.
 
اما تعیین کیفیت بهتر و مارک بهتر بین بلبرینگ های اروپایی و یای بین بلبرینگ ژاپنی کار چندان راحتی نیست در بین بلبرینگ های اروپایی برند SKF از برند های دیگر شناخته تر شده است و مشتریان و خریداران بیشتر تمایل به خرید بلبرینگ SKF دارند اما قطعا نمی توان گفت کیفیت بلبرینگ SKF از بلبرینگ FAG بالاتر است، برخی از مشتریان نیز قبلا از بلبرینگ FAG استفاده کرده اند و همچنان قصد خرید بلبرینگ FAG را دارند.
 
در بین برند های بلبرینگ ژاپنی نیز برند NACHI در بین خریداران بلبرینگ شناخته تر شده است اما نوع تقلبی این بلبرینگ نیز بسیار در بازار زیاد است و توصیه می شود هنگام خرید بلبرینگ دقت لازم را به عمل آورید.
 
بلبرینگ KOYO به علت آنکه قفسه فیبری دارد قیمت بالاتری دارند.
 
هنگام خرید بلبرینگ و رولبرینگ و انتخاب برند و مارک بلبرینگ باید به نیازمان نیز توجه کنیم اگر بلبرینگ را برای جایی خریداری می کنیم که سرعت بالایی نداریم و یا نیروی زیادی روی بلبرینگ اعمال نمی شود قطعا بلبرینگ های چینی پاسخگوی نیاز ما هستند و می توان با هزینه کمتر به نتیجه دلخواه رسید.
 
اما اگر محل مورد استفاده بلبرینگ و رولبرینگ نیاز به دقت بالا است یا سرعت بالا و نیروی زیاد روی بلبرینگ اعمال می شود بهتر است از بلبرینگ های با برند های اروپایی استفاده شود تا مجبور به تعویض مداوم بلبرینگ ها نباشیم و یا اینکه استفاده از بلبرینگ های ارزان قیمت باعث آسیب دیدن قطعات دیگر و تجهیزات دیگر شود.
 
پس هنگام انتخاب برند و مارک بلبرینگ باید به هزینه های تعمیر و نگهداری (نت) و همینطور به از کار افتادن خط تولید و ماشین آلات نیز توجه کرد چرا که بارها تعمیر و نگهداری و از کار افتادن خط تولید برای تعویض بلبرینگ ارزان قیمت در نهایت هزینه های بیشتری نسبت به خرید بلبرینگ با کیفیت را برای ما در بر می گیرد.
 
با توجه به نیاز های مختلف خریداران بلبرینگ و رولبرینگ ما تلاش نموده ایم تا طیف گسترده ایی از برند های بلبرینگ اروپایی، ژاپنی، چینی را عرضه نماییم تا بتوانیم پاسخگوی تنوع نیاز مشتریان باشیم.
 
برای اطلاع از موجودی و قیمت بلبرینگ ها با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.36058907-021
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.