بلبرینگ گیربکس

بلبرینگ گیربکس

گیربکس ها یکی از قطعات مهم و بخش حیاتی هر تجهیز و ماشینی هستند. معمولا تمامی ماشین آلات مکانیکی از بخشی به عنوان گیربکس تشکیل شده اند که وظیفه انتقال قدرت را به عهده دارد گیربکس در اصل محفظه ایی است که در آن قطعات مختلفی که عمده آن چرخ دنده ها هستند تشکیل شده است.
 
گیربکس ها چون از قطعات دوار تشکیل شده اند پس بلبرینگ نیز داخل آن قطعا مورد استفاده قرار میگیرد چون گیربکس ها معمولا قطعات گران قیمتی هستند و تعمیر و نگهداری از آنها دشوار است بهتر است تا از بلبرینگ یا کیفیت برای گیربکس ها استفاده کرد معمولا بلبرینگ های داخل گیربکس ها را از برند های معتبر مانند بلبرینگ SKF و یا بلبرینگ FAG انتخاب میکنند در مواردی نیز از بلبرینگ ژاپنی نیز برای داخل گیربکس استفاده می شود.
 
در هر صورت بهتر است تا از قطعات با کیفیت برای داخل گیربکس استفاده کرد تا هزینه های تعمیر و نگهداری آنها کاسته شود.
بلبرینگ های داخل گیربکس ها معمولا از نوع ساده می باشند چون داخل روغن به کار گرفته می شوند یعنی از نوع 2Z و یا 2RS برای داخل گیربکش استفاده نمی شود.
 
با توجه به آن که همیشه نیروی زیادی روی گیربکس ها اعمال می شود بلبرینگ های داخل گیربکس معمولا با قفسه آهنی مورد استفاده قرار می گیرند که توانایی تحمل بار و نیروی زیاد را دشاته باشند.
 
برای اطلاعات بیشتر در مورد بلبرینگ گیربکس با بخش فروش بلبرینگ تماس حاصل فرمایید.36058907-021
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.