بلبرینگ چینی

بلبرینگ چینی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در سراسر جهان و همینطور کشور چین و با توجه به بهبود عملکرد کالاهای چینی دیگر از کالاهای چینی به عنوان کالای بی کیفیت و یا با کیفیت پایین نام برده نمی شود، بلبرینگ چینی و یاتاقان چینی نیز در بین کالاهای صنعتی از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند و دیگر نمیتوان آنها را به عنوان بلبرینگ بی کیفیت اطلاق کرد.
 
بلبرینگ های چینی به علت قیمت پایین و کیفیت نسبی که دارند مورد توجه بسیاری از مشتریان بلبرینگ در ایران قرار گرفته اند. امروزه بسیاری از شرکت های تولید کننده بلبرینگ چینی با توجه به افزایش مصرف بلبرینگ های تولیدی کشور چین به سمت بالا بردن کیفیت بلبرینگ های خود قدم برداشته اند و توانسته اند در بین مشتریان و خریداران بلبرینگ و یاتاقان محبوبیت نسبی را کسب نمایند.
شرکت های سازنده بلبرینگ چینی امروزه توانسته اند با بهبود بخشیدن آلیاژ تولیدات خود بلبرینگ و رولبرینگ هایی را تولید کنند که توجیه اقتصادی نیز برای آن دسته از مشتریان خود که نیاز به کیفیت نسبی و قیمت پایین تر دارند ایجاد نمایند.
 
خریدارن و مصرف کنندگانی که بلبرینگ و رولبرینگ و همچنین یاتاقان را برای محلی خرید میکنند که نیاز به دقت بالا ندارد و یا اینکه فشار و نیروی زیادی روی تجهیز اعمال نمیشود و همچنین از سرعت بالایی برخوردار نیست می توانند با خیال آسوده از بلبرینگ و رولبرینگ و همینطور یاتاقان چینی در تجهیزات خود استفاده کنند.
البته امروزه بسیاری از شرکت های چینی همزمان با پیشرفت تکنولوژی جلو رفته اند و توانسته اند بسیاری از بلبرینگ های به اصطلاح دور بالا مربوط به دستگاه های CNC را نیز تولید کنند که در این موارد هم میتوان از بلبرینگ چینی برای کاهش هزینه ها استفاده نمود.
امروزه بسیاری از کارگاه ها و ماشین سازی های داخل ایران از بلبرینگ چینی و همینطور یاتاقان چینی برای تجهیزات خود استفاده می کنند و به خوبی توانسته اند پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشند.
 
برخی از برند های بلبرینگ چینی و یاتاقان چینی به شرح زیر میباشند:
  • بلبرینگ KG : این شرکت در ایران محبوبیت زیادی دارد و بلبرینگ های تولیدی KG از کیفیت خوبی برخوردار می باشند. بلبرینگ KG
  • یاتاقان BW: این شرکت یاتاقان های چینی تولید میکند که کیفیت خوبی دارند و برای مصارف زیادی استفاده میشوند.
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان جهت گسترش و پوشش دادن طیف وسیعی از انواع مشتریان خود اقدام به واردات انواع بلبرینگ چینی و یاتاقان چینی از برند های مختلف نموده است.
 
جهت اطلاع از قیمت بلبرینگ چینی اینجا کلیک کنید.
برای اطلاع از قیمت و موجودی بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان چینی با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید.36058907-021
ویا از طریق واتس اپ و تلگرام با ما در ارتباط باشید. 09030134556
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.