بلبرینگ چرخ

بلبرینگ چرخ خودرو

بلبرینگ یک قطعه مکانیکی عمومی است که برای استفاده در محل های مختلف با توجه به نیاز های گوناگون طراحی و ساخته می شود.
 
علت اصلی استفاده از بلبرینگ و رولبرینگ ها کاهش اصطکاک ناشی از چرخش قطعات دوار بر روی هم است که این اصطکاک منجر به تولید گرما می شود و در نتیجه قطعه اصلی را از بین می برد و چون قیمت و هزینه تعمیر و نگهداری از قطعه دوار اصلی بسیار بالاتر از قیمت بلبرینگ ها می باشد ما برای کاهش هزینه ها و البته چرخش راحتتر قطعات از بلبرینگ و رولبرینگ ها استفاده می کنیم و در نهایت بعد از استهلاک بلبرینگ و رولبرینگ فقط قطعه مصرفی را که بلبرینگ ها هستند تعویض می کنیم در نتیجه از خرابی قطعات اصلی جلوگیری کرده اییم و البته هزینه کمتری برای نگهداری از تجهیزات پرداخت نموده ایم.
یکی از تجهیزات و قطعات مکانیکی که هنگام استفاده دائم در حال حرکت و چرخش است در خودرو می باشد و اون قطعه چرخ های اتومبیل است که همیشه در حال حرکت و چرخش هستند بنا براین همانطور که گفته شد برای جلوگیری از استهلاک قطعات اصلی باید از بلبرینگ و رولبرینگ برای تسهیل این حرکت دورانی و چرخش استفاده کرد.
 
بلبرینگ چرخ خودرو قطعه ایی مهم در اتومبیل به حساب می آید چرا که علاوه بر دائم کار بودن برای ایجاد ایمنی بیشتر هنگام استفاده از اتومبیل باید از بلبرینگ باکیفیت استفاده کرد تا در حرکت و سرعت های بالا نیز توانایی کارکرد بهینه را داشته باشد و البته در سفرهای طولانی و در جاده های بیابانی و کوهستانی که دسترسی به تعمیرگاه و قطعات سخت است دچار خرابی بلبرینگ و مشکلات ناشی از آن نشویم.
 
چرخ های خودرو به علت اینکه علاوه بر حرکت دورانی در مسیر و جاده ها باید ضربات و نیروهای ناشی از سطح جاده و دست اندازها را نیز تحمل کنند باید از قطعات و تجهیزات با کیفیت تولید شوند یکی از این قطعات مهم در چرخ اتومبیل ها بلبرینگ چرخ می باشد که باید از بلبرینگ اصلی و با کیفیت چرخ استفاده شود.
 
کارشناسان فروش بلبرینگ فیدار پارسیان همیشه و در همه حال به مشتریان و خریداران بلبرینگ چرخ خودرو توصیه می کنند تا از بلبرینگ اصلی و از نوع با کیفیت برای استفاده در چرخ خودرو ها استفاده کنند تا علاوه بر افزایش طول عمر قطعات خوردو در هزینه های تعمییرات نیز صرفه جویی کرده باشند.
 
ما با توجه به سابقه و شناخت از بلبرینگ ها و رولبرینگ های خودرویی و همینطور بلبرینگ چرخ خودرو اقدام به واردات بلبرینگ چرخ با کیفیت از انواع برند های بلبرینگ ژاپنی و اروپایی و البته برند های درجه یک و با کیفیت بلبرینگ چینی نموده ایم.
 
برای اطلاع از قیمت بلبرینگ چرخ خودرو با شماره 36058907-021 تماس حاصل فرمایید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.