بلبرینگ پالایشگاه

بلبرینگ پالایشگاه

پالایشگاه ها یکی از بزرگترین و حساس ترین تاسیسات در هر کشوری محسوب می شوند، این مورد زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که اقتصاد یک کشور با پالایش و استخراج نفت و مشتقات نفتی گره خورده باشد مانند ایران، در این شرایط باید توجه بیشتری به تجهیزات و تاسیسات پالایشگاه داشت و همیشه از کارکرد صحیح و بدون نقص تجهیزات اطمینان حاصل کرد، به این منظور همیشه تیم های تعمیر و نگهداری تاسیسات بر سلامت و کارکرد قطعات مکانیکی و الکترونیکی توجه خاصی می کنند.
 
یکی از قطعات مکانیکی که در همه تاسیسات و تجهیزات و صنایع مختلف و البته در پالایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد بلبرینگ و رولبرینگ های هستند که همیشه در گرداندن چرخ صنعت کشور ها نقش مهمی را بازی میکنند، در پالایشگاه ها همانطور که گفته شد به علت حساس بودن تاسیسات و تجهیزات و همینطور به علت اینکه باید زمان از کار افتادن تجهیزات به حداقل خود برسد بایستی از بلبرینگ اصلی و از نوع مرغوب استفاده شود معمولا در تجهیزات و کارگاه های بزرگ و مهم از بلبرینگ skf و البته از نوع اصلی آن استفاده می شود تا ریسک خرابی و از کار افتادن تاسیسات به حداقل خود برسد و بتوان بهترین بهره وری را در کار داشت.
 
بلبرینگ و رولبرینگ های مورد استفاده در تجهیزات و تاسیسات پالایشگاهی از نوع بلبرینگ صنعتی و البته یاتاقان ها نیز از نوع یاتاقان صنعتی می باشند.
 
در اینجا باید در خرید بلبرینگ و رولبرینگ و البته یاتاقان ها دقت بیشتری کرد چرا که انواع بلبرینگ skf از نوع تقلبی و بی کیفیت بسیار در بازار ایران یافت می شود و برای خرید بلبرینگ اصلی باید از فروشگاه و شرکت هایی خرید کرد که فروش بلبرینگ اصلی را در پیش گرفته اند و بلبرینگ اصلی بفروش می رسانند.
 
البته در بعضی از تجهیزات و تاسیسات در پالایشگاه ها نیز که از اهمیت کمتری برخوردار هستند برای صرفه جویی در هزینه می توان از بلبرینگ ژاپنی نیز استفاده کرد چرا که بلبرینگ های ژاپنی نیز با توجه به اینکه کشور ژاپن از تکنولوژی بالایی برای تولید بلبرینگ و رولبرینگ استفاده میکند اقدام به تولید بلبرینگ و رولبرینگ با کیفیت نموده است.
 
اما در مورد بلبرینگ و رولبرینگ و البته یاتاقان ژاپنی نیز هنگام خرید باید دقت کرد تا نوع بلبرینگ اصلی خریداری شود چرا که بلبرینگ ژاپنی نیز بسیار زیاد موارد تقلبی یافت می شود.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان همواره در تلاش است بلبرینگ و یاتاقان از نوع اصلی را به دست مصرف کننده برساند.
 
برای اطلاع از موجودی و قیمت بلبرینگ اصلی با شماره 36058907-021 تماس حاصل فرمایید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.