بلبرینگ و روانکاری

روانکاری بلبرینگ

اثر روانکار با توجه به درجه جداسازی سطوح غلتشی تعیین می شود. به منظور تشکیل فیلم روانکاری مورد نیاز لازم است که روانکار لزجت (Viscosity) حداقلی را در دمای کارکرد داشته باشد.

وقتی دمای کارکرد قابل محاسبه باشد و یا از تجربیات قبلی مشخص است، می توان روانکار مناسب همراه با مشخصات معین را انتخاب کرد. لازم به ذکر است که بعضی بلبرینگهای خاص مانند رولربیرینگ کروی، مخروطی، و کروی کف گرد، به طور طبیعی دمای کارکرد بیشتری نسبت به انواع دیگر بلبرینگها نظیر بلبرینگهای شیار عمیق و رولربیرینگ استوانه ای در شرایط کارکرد مشابه دارند.
 
به این منظور مجموعه فیدار پارسیان اقدام به واردات و فروش انواع گریس، روغن و روانکارهای صنعتی اصلی با مشخصات فنی مختلف و برای مصارف گوناگون در درجه حرارت های مختلف و از برند های اروپایی و آمریکایی نموده است تا مشتریان گرامی با خیال آسوده و مطمئن اقدام به استفاده از این روانکارها بنمایند.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.