بلبرینگ معدن

بلبرینگ معدن

با نگاه کردن به اطراف خود در میابیم که شاید بیشتر از 99 درصد از تمامی لوازمی که برای زندگی کردن نیاز داریم و از آنها استفاده میکنیم از معادن استخراج می شوند و یا از طریقی به معادن مربوط هستند. از جمله تمامی موارد استفاده شده در ساخت ساختمان ها یا لوازمی که از آنها استفاده میکنیم همگی به نوعی به معادن وابسته هستند با توجه به اشاره فوق می توانیم به اهمیت ویژه معادن و استخراج مواد معدنی پی ببریم.
معادن یکی از مهمترین زیر ساخت های کشورها هستند و مانند ذخایر نفتی که بعنوان دارایی و سرمایه کشورها به شمار می روند معادن و کانی های معدنی نیز از جمله سرمایه های کشورها می باشند.
از این رو درمیابیم که داشتن معدن کاری درست و اصولی و داشتن معادن پویا و با ارزش که همیشه به صورت مستمر در حال کار باشند و از بتوانند بخش بزرگی از درامد کشورها را تامین کنند یکی از مهمترین موارد یک اقتصاد پویا می باشد.
ایران نیز یکی از کشورهای غنی از نظر مواد معدنی می باشد و انواع مواد معدنی در ایران نیز یافت می شود که به صورت زیر زمینی و یا روباز استخراج می شوند.
 
برای کارکرد صحیح معادن نیاز به تجهیزات و امکانات به روز می باشد که به درستی و خوبی کار کنند، تجهیزات مکانیکی مورد استفاده در معادن نیز باید به صورت تمام وقت کار کنند و باید همیشه توسط تیم تعمیر و نگهداری مورد بازبینی قرار بگیریند. یکی از قطعات مصرفی در تجهیزات معادن بلبرینگ ماشین آلات معدنی می باشند که با توجه به حساسیت موقعیت کارکرد و همینطور با توجه به سنگینی و فشار بالای کار روی ماشین آلات معادن باید از نوع بلبرینگ و یاتاقان با کیفیت استفاده شود.یکی از بخش های مهم که در معدن بیشتر به بلبرینگ احتیاج دارد سنگ شکن های معادن می باشند که نیاز به بلبرینگ های با کیفیت دارند تا بتوانند حداکثر کارایی را داسته باشند.بلبرینگ های مورد استفاده در معادن از نوع بلبرینگ صنعتی و یاتاقان صنعتی می باشند.
 
البته امروزه بلبرینگ چینی و یا بلبرینگ ژاپنی نیز در معادن مورد استفاده قرار می گیرد و همینطور برای یاتاقان های مورد استفاده در معادن از یاتاقان چینی و یاتاقان ژاپنی نیز استفاده می شود اما بیشتر برای استفاده بهینه از تجهیزات معادن باید از بلبرینگ skf و یا بلبرینگ fag استفاده کرد تا بتوان حداکثر توان را مورد استفاده قرار داد و نیز بتوانیم کمترین میزان خاموشی خط تولید و استخراج را داشته باشیم.
معادن بزرگ مانند معدن مس سرچشمه همیشه سعی میکنند از بلبرینگ skf اصلی برای تجهیزات خود استفاده کنند.
 
بلبرینگ معدن یکی از بخش های مهم مورد استفاده در معادن می باشد.
 
البته کارخانه فراوری مواد معدنی نیز به بلبرینگ و یاتاقان با کیفیت نیاز دارند تا بتوانند کانی های معدنی را فراوری نمایند.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده ارائه قیمت و فروش بلبرینگ به تمامی کارخانه های فراوری و معادن می باشد.
 
برای اطلاعات بیشتر با شماره 36058907-021 تماس حاصل فرمایید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.