بلبرینگ رولیک

بلبرینگ رولیک نوار نقاله

رولیک چیست؟
رولیک ها استوانه هایی هستند معمولا فلزی و گاهی با روکش های لاستیکی با اندازه های مختلف در قطر و همینطور در طول که در دوطرف آنها از بلبرینگ استفاده می شود و برای به حرکت در آوردن نوار نقاله مورد استفاده قرار می گیرند.
در اصل رولیک ها مانند چرخ هایی در زیر نوار نقاله ها قرار می گیرند و با حرکت دوارانی خود منجر به حرکت نوار نقاله در جهت خاص می شوند. رولیک ها معمولا طبق سفارش و با توجه به محل مورد استفاده و ویژگی های مورد نیاز برای نوار نقاله به صورت سفارشی تولید می شوند که در این مورد باید از طول و قطر آنها دقیقا اطلاع داشت و با توجه به عرض نوار نقاله این طول معین می شود.
 
در تولید رولیک ها معمولا از بلبرینگ های ارزان قیمت استفاده می شود چرا که سرعت چرخش رولیک ها و به تبعیت  از آن سرعت چرخش بلبرینگ ها در رولیک کم است و همینطور با توجه به تعداد رولیک های مورد استفاده در نوار نقاله ها بار و نیروی زیادی بر روی بلبرینگ ها اعمال نمی شود بنا بر این برای تولید رولیک می توان از بلبرینگ چینی استفاده کرد که از قیمت مناسبی نسبت به بلبرینگ ژاپنی و یا بلبرینگ های اروپایی برخوردار هستند.
 
در برخی از کارگاه های تولید رولیک از بلبرینگ های دست دوم و به اصطلاح استوک نیز برای تولید رولیک استفاده می شود که در اینصورت قیمت تمام شده بسیار پایین تر خواهد بود.در تولید رولیک ها معمولا از بلبرینگ های 2Z استفاده می شود که نسبت به بلبرینگ 2RS از قیمت مناسبتری برخوردار است اما فقط در محلی میتوان از آنها استفاده کرد که رطوبت وجود نداشته باشد در صورت وجود رطوبت در محیط باید حتما از بلبرینگ 2RS استفاده کرد.
 
برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت بین بلبرینگ 2Z و 2RS این مطلب را مطالعه فرمایید. تفاوت بلبرینگ 2Z و 2RS
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان افتخار همکاری دراز مدت را با بسیاری از سازنده ها و تولید کنندگان رولیک در تهران و شهرستان ها دارد و در این زمینه توانسته اییم تا با ارائه بلبرینگ مناسب به این تولید کننده گان رضایت آنها را جلب نماییم.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.