بلبرینگ دندانپزشکی

بلبرینگ دندانپزشکی

همه ما به دندانپزشکی رفته ایم و با تجهیزات دندانپزشکی آشنایی داریم یکی از دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی توربین دندانپزشکی است، همان دستگاهی که پزشک با آن معمولا به تراش بخش های آسیب دیده می پردازد. یکی از پرکاربردترین تجهیزات دندانپزشکی هندپیس و یا همان توربین دندانپزشکی است که دندان پزشکان به صورت مستمر با آن کار می کنند.
 
شاید تا به حال به این مورد فکر نکرده باشید که داخل این توربین های دندانپزشکی که با سرعت بسیار بالا در حال چرخش هستند از تجهیزات مکانیکی بسیاری استفاده می شود و یکی از این تجهیزات و قطعات که منجر به چرخش با سرعت بالا می شود بلبرینگ مینیاتوری داخل توربین دندانپزشکی می باشد.
 
معمولا داخل این توربین ها بلبرینگ های بسیار ریزی قرار دارند که به علت ابعاد و شکل ظاهری آنها به بلبرینگ مینیاتوری معروف هستند، بلبرینگ های مینیاتوری با توجه به ابعاد بسیار ریزی که دارند از سرعت بسیار بالایی برای چرخش برخوردار هستند که این سرعت بالا باعث تولید گرما می شود و چون دندانپزشکان بصورت مستمر با توربین کار میکنند نباید دسته توربین گرم شود لذا باید از بلبرینگ های با کیفیت برای توربین دندانپزشکی استفاده نمود تا این تولید گرما به حداقل برسد و دندانپزشک به راحتی بتواند کار خود را انجام دهد.
 
برخی از بلبرینگ های توربین دندانپزشکی به ساچمه سرامیکی مجهز هستند که به نام بلبرینگ سرامیکی شناخته می شوند این امر باعث میشود تا از سرعت بالاتری نسبت به بلبرینگ های معمولی برخوردار باشند.
 
بلبرینگ های مینیاتوری و بلبرینگ های دندانپزشکی نیز در برند های مختلف در بازار یافت می شوند که از انواع مرغوب آن می توان به بلبرینگ آلمانی و بلبرینگ ژاپنی اشاره کرد و نوع معمولی تر آن بلبرینگ چینی نیز وجود دارد که از نظر قیمت بلبرینگ نسبت به مدل های ژاپنی و آلمانی از قیمت کمتری برخوردار می باشند.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده دریافت سفارش انواع بلبرینگ مینیاتوری و دندانپزشکی به متخصصان و خریداران بلبرینگ مینیاتوری می باشد.
 
برای اطلاعات بیشتر با شماره 36058907-021 تماس حاصل فرمایید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.