بلبرینگ خودرویی

بلبرینگ خودرویی

بلبرینگ یکی از قطعات عمومی مکانیکی است که در تجهیزات و دستگاه های مختلف مکانیکی و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، اتومبیل نیز به عنوان یک تجهیز و ماشین مکانیکی از این امر مستثنی نیست و در بخش های مختلف خودرو که حرکت دورانی دارند از انواع مختلف بلبرینگ و رولبرینگ استفاده می شود.
 
بلبرینگ و رولبرینگ ها در خودرو از بخش های داخل موتور مانند گیربکس تا داخل چرخ ها و حتی در بخاری و کولر خودرو نیز مورد استفاده قرار می گیرند و برای هر قسمت مختلف بنا به نیاز اون بخش و البته با توجه به مشخصات کارایی بلبرینگ و رولبرینگ های از انواع مختلف بلبرینگ و رولبرینگ استفاده می شود.
 
شرکت های مختلف تولید کننده بلبرینگ و رولبرینگ علاوه بر تولید بلبرینگ و رولبرینگ صنعتی، بلبرینگ خوردویی نیز تولید نموده اند و بسیاری از این شرکت ها در این زمینه نیز فعال هستند از جمله شرکت های معتبر می توان به بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG اشاره کرد البته شرکت های بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی نیز اقدام به تولید بلبرینگ خوردو نموده اند.
 
بیشتری و پر مصرف ترین بلبرینگ خودرویی معمولا به بلبرینگ چرخ ها اطلاق می شود چرا که چرخ های خودرو علاوه بر اینکه دائم در حال حرکت هستند باید ضربه هایی را که ناشی از حرکت در دست اندازها می باشد تحمل کنند، از این رو بلبرینگ چرخ خودرو ها معمولا بیشترین استفاده را در بین بلبرینگ خودرویی دارند.
 
برای خرید بلبرینگ چرخ خودرو بهتر از حداکثر دقت را نماییم چرا که در مواردی مانند خودرو خرابی بلبرینگ و رولبرینگ علاوه بر ضرر مادی می تواند صدمات جانی را نیز بهمراه داشته باشد، پس برای خرید از مراکز فروش بلبرینگ معتبر اقدام به خرید فرمایید.
 
برای اطلاع از قیمت بلبرینگ خودرویی اصلی و از برند های معتبر با شماره 36058907-021 تماس حاصل فرمایید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.