بلبرینگ برنجی

بلبرینگ برنجی

بلبرینگ و رولبرینگ برنجی به آن دسته از بلبرینگ و رولبرینگ گفته می شود که قفسه نگهدارنده ساچمه های آنها کیه می تواند این ساچمه ها استوانه ایی یا کروی باشد از آلیاژ برنج می باشد.
قفسه نگهدارنده ساچمه ها از سه آلیاژ فولاد که به آنها بلبرینگ آهنی گفته می شود و پلی آمید که به آنها بلبرینگ فیبری گفته می شود و برنج که به آنها بلبرینگ برنجی گفته می شود تولید می شوند.
برای مطالعه بیشتر در مورد قفسه یا کیج بلبرینگ ها اینجا کلیک کنید.
 
بلبرینگ و رولبرینگ ها با توجه به آلیاژ و نوع قفسه نگهدارنده ساچمه ها برای مصارف خاصی تولید می شوند و با توجه به محیط کاری باید قفسه مناسب را انتخاب کرد برای مثال اگر بلبرینگ و رولبرینگ در محلی استفاده می شود که نیرو و فشار زیادی باید متحمل شود باید از بلبرینگ با قفسه فولادی که به آن بلبرینگ آهنی گفته می شود استفاده کرد و اگر در جایی که بلبرینگ استفاده می شود نیاز به سرعت بالای چرخش است و یا صدای کم باید از بلبرینگ فیبری با قفسه پلی آمید استفاده کرد همینطور اگر بلبرینگ ما باید دمای بالایی را تحمل کند باید از بلبرینگ برنجی استفاده کرد با توجه به خاصیت انتقال حرارت برنج بلبرینگ با قفسه برنجی برای محیط هایی که حرارت بالا وجود دارد یا بلبرینگ در اثر حرکت حرارت بالایی تولید می کند باید بلبرینگ برنجی استفاده کرد.
 
معمولا از بلبرینگ های برنجی در الکتروموتور ها استفاده می شود چرا که در الکتروموتور حرارت بلبرینگ بالا می رود.
 
اگر حرارت محیط کارکرد بلبرینگ و رولبرینگ خیلی بالا باشد باید از بلبرینگ نسوز استفاده کرد.
 
در هنگام خرید بلبرینگ برنجی باید به مشخصه و کدی که قفسه بلبرینگ را مشخص می کند توجه کرد معمولا بلبرینگ های برنجی را با حرف M مشخص می کنند و یا در سری های 22000 بلبرینگ SKF برای نشان دادن قفسه برنجی بلبرینگ از حروف CA استفاده می شود در بلبرینگ FAG برای مضخص کردن بلبرینگ برنجی از حروف MB استفاده می شود.
 
قیمت بلبرینگ ها با توجه به قفسه یا کیج آنها متفاوت است و معمولا قیمت بلبرینگ برنجی از بلبرینگ آهنی و بلبرینگ فیبری بیشتر است.
 
برای اطلاع و آشنایی با کد های مشخص کننده بلبرینگ و رولبرینگ اینجا کلیک کنید.
 
شرکت های مختلفی اقدام به تولید بلبرینگ برنجی نموده اند برای مثلا بلبرینگ چینی و بلبرینگ ژاپنی نیز می توان خرید که قفسه آنها از نوع برنجی باشد.
 
 
برای خرید بلبرینگ برنجی با بخش فروش بلبرینگ برنجی شرکت فیدار پارسیان با شماره 36058907-021 تماس حاصل فرمایید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.