بلبرینگ ارزان قیمت

بلبرینگ ارزان

قیمت بلبرینگ یکی از عوامل مهم در هنگام خرید و انتخاب بلبرینگ می باشد همیشه برای خرید هر کالایی به دنبال قیمت کمتر و کیفیت بالاتر هستیم.
 
ارزانترین بلبرینگ و رولبرینگ و همینطور یاتاقان را می توان بلبرینگ و رولبرینگ استوک نامید اما این بلبرینگ و رولبرینگ ها قطعا کارایی زیادی ندارند و به زودی معیوب می شوند.
 
در برخی مواقع نیاز به بلبرینگ با کیفیت داریم که در این موارد قطعا قیمت بلبرینگ بالا خواهد بود. اما در مواردی نیاز به کیفیت بالا نیست و هدف خرید کالای ارزانتر است در این موارد می توان از بلبرینگ و رولبرینگ چینی که قیمت کمتری نسبت به برند های دیگر دارد استفاده کرد.
 
بلبرینگ ارزان قیمت چینی را می توان به عنوان گزینه ایی برای تهیه بلبرینگ و رولبرینگ هایی که مصرفی هستند انتخاب کرد چرا که کیفیت بلبرینگ های چینی نیز امروزه ارتقا پیدا کرده و همچنان قیمت بلبرینگ چینی نسبت به بلبرینگ های دیگر مناسب تر است و ارزانتر.
 
دربعضی موارد نیاز به خرید یاتاقان ارزان نیز هست بسیاری از یاتاقان های چینی امروزه از کیفیت خوبی برخوردار هستند و می توانند گزینه مناسبی برای خرید یاتاقان ارزان باشند چرا که با پیشرفت تکنولوژی در چین و با کسب تجربه بالای شرکت های چینی کیفیت یاتاقان چینی نیز ارتقا پیدا کرده حال اینکه قیمت آنها همچنان از یاتاقان ژاپنی مشابه ارزانتر است.
 
برای خرید بلبرینگ ارزان قیمت با دفتر فروش بلبرینگ مجموعه فیدار پارسیان تماس حاصل فرمایید و یا در واتس اپ پیام ارسال کنید.(36058907-021)
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.