بلبرینگ آسانسور

بلبرینگ آسانسور

آسانسورها یکی ازتجهیزات مکانیکی هستند که به طور معمول روزانه از آنها استفاده میکنیم و در ساختمان های مسکونی، اداری و حتی بیمارستان ها و در کل هرجایی که ساخت و سازهای طبقاتی انجام شود از آنها استفاده می شود.
امروزه یکی از موارد اجباری برای ساختمان های مسکونی حتی وجود و تعبیه آسانسور مطمئن و ایمن است و حتی شرکت های تولید کننده آسانسور ها مجبور هستند تا استانداردهایی را اخذ نمایند تا ایمنی و کاربرد دقیق آسانسور های آنها تضمین شود.
آسانسور ها نیز مانند هر قطعه مکانیکی از قطعات مختلف تولید می شوند و با توجه به اینکه وزن زیادی را باید تحمل نمایند و اکثرا دائم کار می کنند باید از قطعات با کیفیت و مطمئن در آنها استفاده شود.
 
یکی از قطعات مهم آسانسور و شاید مهمترین و اصلی ترین قسمت آن موتور آسانسور است که از قطعات مکانیکی مختلفی تولید شده است و همانطور که می دانیم با حرکت دوارنی خود باعث حرکت آسانسور می شود و از آنجایی که در موتور های مکانیکی هر جایی که حرکت دورانی داریم نیاز به بلبرینگ و رولبرینگ است پس در موتور های آسانسور نیز از بلبرینگ استفاده می شود.
معمولا بلبرینگ های موتور آسانسور ها از سری 6000 و سری 7000 می باشند که با توجه به طراحی های موتور های مختلف از بلبرینگ های مختلفتی برای انواع آسانسور ها استفاده میشود.
 
همانطور که گفته شد با توجه به اینکه آسانسور ها یکی از قطعاتی هستند که دائم در حال کار هستند و نیروی زیادی را متحمل می شوند باید از بلبرینگ های با کیفیت بالا برای قطعات اصلی استفاده کرد.معمولا در آسانسور ها از بلبرینگ skf , یا بلبرینگ fag استفاده می شود و در بعضی از مواقع که نیاز به صرفه جویی در قیمت است از بلبرینگ ژاپنی نیز استفاده میشود.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده ارائه انواع بلبرینگ مورد استفاده در آسانسور های مختلف می باشد.
برای اطلاع از قیمت بلبرینگ آسانسور به واحد فروش بلبرینگ تماس حاصل فرمایید. 36058907-021
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.