بلبرینگ فیبری

بلبرینگ فیبری

بلبرینگ و رولبرینگ فیبری یا بلبرینگ پلی آمید به آن دسته از بلبرینگ و رولبرینگ اطلاق می شود که قفسه نگهدارنده ساچمه ها در آنها از جنس پلی آمید می باشد که اصطلاحا به آن بلبرینگ فیبری می گویند.
قفسه بلبرینگ و رولبرینگ به بخشی اطلاق می شود که وظیفه نگهداری ساچمه ها که میتواند کروی و یا استوانه ایی باشد را به عهده دارد این بخش میتواند از سه جنس فولاد که به آن بلبرینگ آهنی گفته می شود و پلی آمید که به آنها بلبرینگ و رولبرینگ فیبری گفته می شود و همینطور از جنس برنج باشد که به آنها بلبرینگ و رولبرینگ برنجی گفته می شود.
 
هر کدام از این نوع قفسه ها کارایی خاصی دارند و در جای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.انواع قفسه بلبرینگ
 
بلبرینگ و رولبرینگ با قفسه فیبری معمولا به علت جنس قفسه بلبرینگ و رولبرینگ که باعث روانکاری نیز می شود دارای سرعت بیشتری نسبت به بلبرینگ آهنی و بلبرینگ برنجی می باشند و همینطور داری صدای کمتری نسبت به بلبرینگ و رولبرینگ با قفسه آهنی و برنجی می باشند.
 
معمولا از بلبرینگ و رولبرینگ فیبری در پمپ ها استفاده می شود که نیاز به سرعت چرخش بالا است و همینطور نیاز به صدای کم هنگام کارکرد.
 
بلبرینگ های شرکت KOYO ژاپن معمولا دارای قفسه فیبری یا همان پلی آمید است که این امر باعث می شود سرعت چرخش بالاتری نسبت به بلبرینگ و رولبرینگ های معمولی سری 6000 داشته باشند.
برای مشخص شدن نوع قفسه بلبرینگ و رولبرینگ در هر برندی از پسوند های خاصی مشخص می شود و برای مشخص کردن قفسه فیبری در بلبرینگ و رولبرینگ ها در برند SKF معمولا از حروف ECP استفاده می شود و در برند بلبرینگ FAG برای نشان دادن قفسه فیبری بلبرینگ و رولبرینگ از حروف BTVP استفاده می شود که نشان دهنده قفسه فیبری بلبرینگ FAG می باشد.
 
در بعضی از سری های بلبرینگ SKF از حروف ATN9 برای نشان دادن قفسه فیبری بلبرینگ استفاده می شود.
 
شرکت های مختلفی اقدام به تولید بلبرینگ فیبری نموده اند برای مثلا بلبرینگ چینی و بلبرینگ ژاپنی نیز می توان خرید که قفسه آنها از نوع پلی آمید یا همان بلبرینگ فیبری باشد.
 
قیمت بلبرینگ ها با توجه به قفسه آنها متفاوت است و معمولا بلبرینگ های فیبری از قیمت کمتری نسبت به بلبرینگ آهنی و بلبرینگ برنجی برخوردار هستند.
 
برای اطلاع از مفاهیم و مشخصه هر کدام از حروف اختصاری بلبرینگ و رولبرینگ ها اینجا کلیک کنید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.