بلبرینگ NACHI ژاپن


بلبرینگ NACHI
بلبرینگ NACHI یکی از تولید کنندگان بلبرینگ های ژاپنی با کیفیت می باشد که تقریبا انواع بلبرینگ ها را تولید می کند بلبرینگ های ژاپنی علاوه بر کیفیت قابل قبول و برخورداری از تکنولوژی روز از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند و از این نظر می توانند نظر مشتریان و صنعتگران را به خود جلب کنند.
شرکت بلبرینگ ژاپنی ناچی علاوه بر تولید بلبرینگ و رولبرینگ صنعتی، بلبرینگ های خودرویی نیز تولید می کند که در بسیاری از خودرو های کشور نیز به کار می رود مانند بلبرینگ چرخ انواع خودرو های تولیدی داخل و بلبرینگ های داخل گیربکس و بلبرینگ دینام و ...
بلبرینگ NACHI به علت کیفیت خوب و قیمت مناسبی که دارد در ایران توانسته است نظر و به اصطلاح بازار بخش قابل توجه ایی از مشتریانی که قصد خرید بلبرینگ ژاپنی دارند را به سمت خود جلب نماید، اما متاسفانه در سال های اخیر به علت همین استقبال خریداران بلبرینگ افراد سود جو از این فرصت سو استفاده کرده و اقدام به فروش بلبرینگ های بی کیفیت و تقلبی با برند NACHI کرده اند.
بلبرینگ ناچی در بسته بندی های مختلف تولید می شود برخی از انواع آن بسته بندی و جعبه مطابق با عکس همین صفحه را دارند و در برخی از مدل ها بسته بندی به صورت کارتن می باشد همیشه هنگام خرید علاوه بر توجه به نوع بسته بندی و جعبه بلبرینگ ناچی به خود محصول و بلبرینگ نیز دقت کنید و همیشه از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید بلبرینگ ناچی فرمایید.
از این رو به افراد و شرکت هایی که قصد خرید بلبرینگ NACHI دارند توصیه می شود از فروشگاه ها و شرکت های معتبر اقدام به خرید بلبرینگ نمایند.
بلبرینگ فیدار پارسیان به مشتریانی که قصد خرید بلبرینگ NACHI دارند این اطمینان را می دهد که تمامی بلبرینگ های خریداری شده از نوع اصلی بوده به همراه ضمانت.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده تامین انواع بلبرینگ ها با برند NACHI می باشد.
 
لطفا برای اطلاع از قیمت بلبرینگ NACHI و موجودی اینجا کلیک کنید.
 
برای دانلود کاتالوگ بلبرینگ NACHI ژاپن اینجا کلیک کنید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.