یاتاقان SKF


بیشتر افرادی که در صنعت مشغول هستند و با تجهیزات مکانیکی اعم از بلبرینگ و یاتاقان سروکار دارند، شرکت SKF را با بلبرینگ های تولیدی این شرکت می شناسند. حال آنکه شرکت SKF در ساخت و تولید بسیاری دیگر از تجهیزات مکانیکی نیز فعالیت می نماید و قطعات با کیفیتی تولید می کند، یکی از این قطعات تولیدی شرکت SKF که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است یاتاقان SKF می باشد که در انواع مختلف تولید می شود.
 
یاتاقان SKF که در ایران بیشتر مصرف می شوند از نوع بزرگ و صنعتی آن هستند که با توجه به حساسیت و دقت بالای کار در تجهیزات صنعتی بزرگ همچون تجهیزات معادن و شرکت های تولیدی فولاد و نیروگاه ها، سد ها و .... ترجیح مصرف کنندگان استفاده از یاتاقان SKF در این بخش است این نوع یاتاقان های SKF از دو بخش تشکیل شده اند که دو قسمت مجزا دارند که با پیچ به هم متصل هستند و برای نصب و جا گذاری بلبرینگ ابتدا باید درب یاتاقان جدا شود و بعد از نصب بلبرینگ داخل یاتاقان مجد درب آن با پیچ ها بسته می شود این یاتاقان ها با علامت اختصاری SN ، SNL و ... شناخته می شوند که بیشتر در صنایع بزرگ در ایران استفاده می شوند.
 
برای آشنایی با یاتاقان SN و یاتاقان SNL کلیک کنید.
 
اما شرکت SKF در بین یاتاقان های تولیدی خود اقدام به تولید یاتاقان های دیگری که یاتاقان و بلبرینگ یک مجموعه را با هم تشکیل می دهند نیز نموده است این نوع یاتاقان و بلبرینگ با علائم اختصاری SY، SF و ...شناخته می شوند که در بین یاتاقان ژاپنی و یاتاقان چینی معمولا با علائم UCF، UCP و ... مشخص می شوند.
 
از آنجایی که این نوع یاتاقان ها با توجه به کیفیت یاتاقان SKF از قیمت بالایی برخوردار هستند معمولا از نوع یاتاقان ژاپنی و یاتاقان چینی استفاده می شود مگر در جایی که نیاز به دقت و طول عمر بیشتری برای کارکرد یاتاقان باشد.
 
با توجه به کیفیت بالای یاتاقان SKF و استقبال مشتریان و صنعتگران برای خرید یاتاقان SKF بسیاری از افراد سودجو اقدام به فروش یاتاقان SKF تقلبی نیز نموده اند لذا به افرادی که قصد خرید یاتاقان SKF دارند توصیه می شود از فروشگاه های و منابع معتبر و با سابقه که یاتاقان SKF اصلی را عرضه می دارند خرید کنند و هنگام خرید دقت لازم را به عمل آورند تا در آینده دچار ضرر و زیان ناشی از استفاده از کالای تقلبی نشوند.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان اقدام به واردات و فروش انواع یاتاقان SKF اصلی نموده است و به مشتریان و افرادی که قصد خرید یاتاقان SKF اصلی را دارند این اطمینان را می دهد که یاتاقان SKF اصل خرید خواهند کرد و تمامی کالا های موجود در انبار داری گارانتی می باشند.
 
برای اطلاع از قیمت یاتاقان SKF با بخش فروش یاتاقان SKF تماس حاصل فرمایید.(36058907-021)
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.