شرایط مرجوعی کالا


همکاران ما همواره در تلاش هستند تا مشتریان هنگام خرید بلبرینگ و یاتاقان از مجموعه ما بهترین تجربه خرید بلبرینگ و یاتاقان را داشته باشند و از خرید خود حداکثر رضایت را تجربه نمایند.
 
از آنجایی که در بازار بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان صنعتی انواع غیر اصلی و تقلبی نیز به عنوان کالای اصلی بفروش می رسد ما برای اطمینان خاطر مشتریان و خریداران بلبرینگ و یاتاقان این امکان را فراهم ساخته اییم که کالای خریداری شده از این شرکت را بعد از کارشناسی و تایید اصالت و صحت بلبرینگ و یاتاقان استفاده کنند، لذا برای خرید غیر حضوری بلبرینگ و رولبرینگ  و همینطور یاتاقان ها زمان کارشناسی و تایید کالا در نظر گرفته شده و در صورت عدم تایید بلبرینگ توسط مشتری بدون هیچ قید و شرط در صورت استفاده نشدن بلبرینگ و رولبرینگ مرجوع خواهد شد و مبلغ به صورت کامل بازگرداننده می شود.
مرجوع کردن بلبرینگ و یاتاقان در رابطه با بلبرینگ ژاپنی، یاتاقان ژاپنی، بلبرینگ skf، بلبرینگ fag موضوعیت پیدا می کند چرا که در مورد بلبرینگ چینی و همینطور یاتاقان چینی موضوع اصالت کالا مطرح نمی باشد.
 
- با توجه به این امر که در بلبرینگ های سرامیکی امکان شکستن ساچمه ها بر اثر ضربه وجود دارد لذا بلبرینگ های سرامیکی امکان مرجوعی ندارند.
- در مورد بلبرینگ و یاتاقان چینی نیز چون در فاکتور قید می شود کالای فوق چینی است و موضوع اصالت از بین می رود امکان مرجوعی ندارند.
- در صورت عدم تطابق کالای ارسالی با کالای درخواستی مشتری در صورت باز نشدن بسته بندی هزینه بازگشت بعهده شرکت می باشد.
- در صورت اعلام کد فنی توسط مشتری و ارسال کالای مطابق با کد فنی اعلام شده مسئولیت مغایرت بعهده مشتری می باشد.
 
لطفا شرایط مرجوعی کالا را در زیر فاکتور به دقت مطالعه فرمایید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.