متعلقات بلبرینگ


در بسیاری از مواقع برای استفاده از بلبرینگ ها و نصب بلبرینگ و رولبرینگ ها نیاز به استفاده از تجهیزات و متعلقات جانبی داریم تا بهترین کارایی را از بلبرینگ و رولبرینگ ها داشته باشیم.
 
بوش چاکنت (Adapter Sleeves):
بوش چاکنت که معمولا با حرف H  مشخص میشود برای زمانی هست که می خواهیم بلبرینگ مخروطی ایی را روی یک شفت استوانه ایی نصب کنیم که این کار به راحتی با استفاده از بوش چاکنت امکان پذیر است.

بوش چاکنت H

 
این بوش از سه قسمت تشکیل شده:
1- بوش چاکنت  که با حرف (H) مشخص می شود.
2- مهره چاکنت که باحرف (KM) مشخص می شود.
3- واشر خورشیدی  که با حرف (B) مشخص می شود.
که در سری جدید آن که با حرف (E) مشخص می شوند واشر خورشیدی حذف شده است.
 
 
 
رینگ نگه دارنده (Locating Ring):
رینگ نگه دارنده که معمولا به آن FRB می گویند دو عدد رینگ می باشد گه یکی از متعلقات یاتاقان های صنعتی محسوب میشود به وسیله این رینگ محل قرار گیری بلبرینگ در یاتاقان فیکس می شود.
FRB ها با توجه به ابعاد و مشخصات بلبرینگ و رولبرینگ و همینطور یاتاقان مورد استفاده تعیین می شوند.

رینگ نگه دارنده FRB

 
 
 
 
 
 
 
کاسه نمد های لاستیکی (TSN Seals):
این کاسه نمد ها که با نام اختصاری TSN شناخته می شوند دو واشر لاستیکی هستند که در یاتاقان های صنعتی از نوع SNL استفاده می شوند و در زمانی که بلبرینگ ها در محیط های آلوده کار می کنند از نفوذ آلودگی و گرد و غبار به داخل یاتاقان و بلبرینگ جلوگیری می کنند. برای کارایی بهتر این کاسه نمد ها توسیه می شود هنگام استفاده از گریس نیز همره آنها استفاده شود تا میزان کارایی را افزایش دهد.
کاسه نمد لاستیکی TSN
کاسه نمد ها با توجه به محل استفاده و یاتاقان مورد استفاده انواع مختلف دارند.
TSN.L  Four Lips Seals
TSN.A V Rings Seals
 TSN.C Felt Seals
TSN.S Labyrinth Seals
 
 
 
 
 
درپوش (End Covers):
این درپوش ها که با نام ASNH شناخته می شوند زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که یاتاقان ها در انتهای شفت نصب شده اند و نیاز است که انتهای یاتاقان بسته شود تا از نفوز آلودگی و گرد و غبار به داخل یاتاقان جلوگیری شود. این درپوش ها در دو نوع پلاستیکی و فلزی ساخته می شوند که نوع پلاستکی از دمای 40- تا دمای 110+ را می تواند تحمل کند برای دمای کارکرد بالای 110 باید از درپوش فلزی استفاده شود درپوش های فلزی از دمای 50- تا 200+ را تحمل می کنند.

درپوش ASNH

 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.