قیمت بلبرینگ SKF


قیمت بلبرینگ یکی از عوامل مهم در انتخاب مارک و برند مورد استفاده برای افرادی که قصد خرید بلبرینگ را دارند می باشد و از آنجایی که قیمت و کیفیت همیشه با هم نسبت عکس دارند همیشه باید بهترین انتخاب را برای خرید بلبرینگ انجام داد تا بتوانیم با توجه به اهمیت و حساسیت پروژه و محلی که قرار است بلبرینگ خریداری شده کار کند بهترین بلبرینگ را خرید کنیم و بهترین انتخاب را داشته باشیم.
 
بلبرینگ SKF یکی از با کیفیت ترین بلبرینگ های تولید شده در جهان می باشد که البته قیمت بلبرینگ SKF نیز به نسبت قیمت بلبرینگ های با برند های دیگر به نسبت بالاتر است و توصیه می شود به مشتریان اگر بلبرینگ های خریداری شده در محلی استفاده می شود که حساسیت بالایی دارد و یا هزینه تعمیر و نگهداری آنها و همینطور از کار افتادن خط تولید قابل توجه می باشد حتما از بلبرینگ های با کیفیت بالا استفاده کنند همچون بلبرینگ SKF.
 
جهت اطلاع از قیمت بلبرینگ SKF با شماره 36058907-021 تماس حاصل فرمایید.
 
قیمت بلبرینگ SKF نیز به آیتم های مختلفتی بستگی دارد. مهمترین این موارد اصل و یا تقلبی بودن این بلبرینگ ها می باشد بسیاری از افراد سود جو اقدام به فروش بلبرینگ SKF تقلبی با قیمت ارزانتر می نمایند و مشتریان برای اینکه خرید به صرفه تری داشته باشند خرید می کنند اما در آینده هزینه های بیشتری رو نسب به خرید بلبرینگ اصلی پرداخت خواهند کرد. توصیه می شود مقاله تشخیص بلبرینگ اصل از تقلبی رو مطالعه فرمایید.
 
موارد دیگری که در قیمت بلبرینگ SKF تاثیر می گذارند سال ساخت و به اصطلاح جدید و قدیمی بودن بلبرینگ می باشد. شما می توانید بلبرینگ های قدیمی تر که در بسته بندی و جعبه های قدیمی شرکت SKF هستند رو با قیمتی ارزانتر از بلبرینگ های ساخت جدید که در بسته بندی جدید شرکت SKF هستند خریداری کنید. البته توصیه می شودهمیشه کالای روز و بسته بندی جدید را انتخاب کنید و خریداری کنید.
 
نوع بلبرینگ نیز در قیمت بلبرینگ SKF تاثیر دارد بسیاری از بلبرینگ ها هستند که با قفسه های مختلف تولید می شوند ( فولادی، برنجی، پلی آمید) تفاوت در نوع قفسه بلبرینگ در قیمت بلبرینگ SKF و البته در قیمت انواع بلبرینگ ها تاثیر زیادی دارد بلبرینگ های قفسه برنجی معمولا قیمت بیشتری دارند و بعد از آنها بلبرینگ های قفسه فولادی یا به اصطلاح آهنی و سپس بلبرینگ با قفسه پلی آمید که در بازار به آنها بلبرینگ فیبری گفته می شود.
 
البته هر قفسه ایی در محل خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد خاصی دارد. که باید به این موضوع توجه کرد.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.