بلبرینگ صنعتی


بلبرینگ ها به شیوه های متفاوت دسته بندی می شوند.یکی از انواع دسته بندی های بلبرینگ ها با توجه به نوع مصرف آنها است، که به بلبرینگ های صنعتی، ماشینی، نساجی، کشاورزی تقسیم بندی می شوند.

بر این اساس بلبرینگ هایی برای مثال در صنایع نساجی یا کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرند با توجه به نیاز های مختلف این صنایع طراحی شده اند و کمتر اتفاق می افتد که بلبرینگ ماشینی در صنایع نساجی مورد استفاده قرار بگیرد یا بر عکس.

بلبرینگ صنعتی

 
بلبرینگ های صنعتی بیشتر به بلبرینگ هایی اطلاق می شود که در صنایع سنگین و در ماشین آلات صنعتی کاربرد دارند. بلبرینگ صنعتی معمولا ابعاد بزرگی دارند و توانایی کار کرد در شرایط سخت کاری را دارا می باشند و معمولا بار و نیروی زیادی را متحمل می شوند.
بیشتر بلبرینگ و رولبرینگ های صنعتی که نیاز به تحمل بار و فشار بیشتری دارند از نوع ساچمه استوانه ایی هستند که با نام رولبرینگ شناخته می شوند (تفاوت بلبرینگ و رولبرینگ) و همینطور بلبرینگ های صنعتی گاهی برای روانکاری در پشت بلبرینگ و رولبرینگ شیاری تعبیه شده است که این شیار با حرف W33 شناخته می شود.
برخی از بلبرینگ های صنعتی نیاز به کار کردن در سرعت دورانی (rpm) بالاتری را دارند که این نوع از بلبرینگ های صنعتی در انتهای کد فنی آنها حرف C3 را نیز یدک میکشند.
 
با توجه به گستردگی صنعت و نیازهای مختلف صنایع بلبرینگ های صنعتی نیز در انواع مختلفی چه از نظر جنس و آلیاژ و چه از نظر طراحی و ساخت تولید میشوند که همه این موارد با شماره فنی های آنها مشخص می شود.
بلبرینگ های صنعتی معمولا به همراه یاتاقان صنعتی و دیگر متعلقات بلبرینگ ها به کار گرفته می شوند. که این یاتاقان ها و تجهیزات دقیقا طبق استانداردهایی طراحی شده اند و هر بلبرینگ و رولبرینگ صنعتی باید به همراه یاتاقان صنعتی مورد نظری که با مشخصات آن بلبرینگ مطابقت دارد استفاده شود.
برخی از بلبرینگ های صنعتی با توجه به محل استفاده و نیاز طوری طراحی میشوند که قطر داخلی آنها از هر دو طرف یکسان نیست و مقدار جزئی تفاوت دارد این نوع از بلبرینگ های صنعتی باید به همراه بوش چاکنت که با حروف H معمولا مشخص میشوند استفاده شوند که یکی از متعلقات بلبرینگ صنعتی به حساب می آید.
 
بلبرینگ و رولبرینگ های صنعتی در صنایع مختلفی همچون معادن و نیروگاه ها و کارخانجات بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.
برند های مختلف تولید بلبرینگ اقدام به تولید و ساخت بلبرینگ صنعتی نموده اند که همگی این بلبرینگ ها از نظر ابعاد و مشخصات فنی با یکدیگر یکسان هستند و تنها تفاوت آنها در کیفیت ساخت و نوع آلیاژ استفاده شده برای تولید می باشد.
شرکت های بلبرینگ SKF و FAG که دو شرکت برتر در ساخت بلبرینگ هستند بهترین کیفیت بلبرینگ های صنعتی را تولید می کنند و همچنین شرکتهای مختلف ژاپنی نیز قدام به تولید بلبرینگ صنعتی نموده اند که از نظر قیمت و کیفیت بعد از دو شرکت اروپایی ذکر شده قرار می گیرند و همینطور شرکت های چینی نیز بلبرینگ صنعتی تولید میکنند گه بلبرینگ های ارزان قیمت به حساب می آیند.
 
برای اطلاع از انواع مختلف بلبرینگ های صنعتی اینجا کلیک کنید.و همینطور برای اطلاع از قیمت ها به صفحه قیمت بلبرینگ بروید و یا با تلفن های شرکت تماس بگیرید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.