درباره ما


مجموعه فیدار پارسیان، هدف خود را در جهت فروش بلبرینگ و رولبرینگ و ارائه خدمات و سرويس مطلوب به بخشهاي مختلف صنعتي در سطح استانداردهاي بين المللي متمركز نموده است . اين شركت با توجه به تجربه گسترده خود در زمينه نياز بازار ايران به انواع بلبرينگ تا كنون موفق به جمع آوري مجموعه اي از انوع بلبرينگ های مختلف در زمينه هاي صنعتي و خودرويي گردیده است، كه متجاوز از70% از نياز مصرفي كشورمان ايران را از نظر تنوع مورد نياز، پوشش مي دهد.لذا ما اميدواريم اولين شركت توزيع كننده اي باشيم كه در جهت سياستهاي تحویل به موقع بتوانيم در خدمت خطوط توليدي كشور قرار بگيريم.

با توجه به اينكه واردات اين شركت از منابع معتبرانجام مي پذيرد به مشتریان خود این اطمينان را میدهد که کالای اوریجینال را خریداری مینمایند.
 
بديهي است اين مهم نه تنها اطمينان لازم را براي آن دسته از واحدهاي صنعتي كه دارنده استانداردهاي ISO میباشند برای يك خريد مطمئن فراهم مي آورد ، بلكه زمينه سوء استفاده از نام اين محصول را كه متاسفانه بارها شاهد آن بوده ايم به حد اقل ممكن مي رساند. لذا گواهي كيفيت را در هنگام خريد حتماً به خاطر بسپاريد.
 
ضمنا واحد خدمات پس از فروش اين شركت نيز آمادگي خود را جهت ارائه اطلاعات لازم در زمينه هاي مختلف از جمله نصب و نگهداري و تعويض انواع بلبرينگ ها با توجه به نيازهاي خاص فني مصرف كنندگان محترم اعلام مي دارد.
 
لازم به ذكر است كه به منظور افزايش طول عمر بلبرينگ‌هاي عرضه شده امكانات انباري اين شركت با در نظر گرفتن كليه شرايط استاندارد تجهيز گرديده است.
از جمله برنامه هاي تكميلي اين شركت ايجاد امكانات سفارش از طريق تجارت الكترونيكي مي باشد.
شايان ذكر است كه علي رغم كليه تلاشهاي  انجام شده و تمهيدات قابل اجرا، ما خود را در ابتداي راهي كه برگزيده ايم مي بينيم و براي دستيابي به اهداف خود بر حمايت و پشتيباني كليه مشتريان محترم نيازمنديم. لذا كليه پيشنهادات و انتقاداتي كه بتواند ما را به خدمتگذار لايقتري تبديل نمايد به همان نسبت براي ما حائز اهميت خواهد بود كه خريد شما از اين شركت موجب افتخار و امتنان ما.
 
ضمناً اين شركت، امكان تهيه انواع بيرينگ هاي مورد نياز صنايع داخلي را بصورت ريالي و نتيجتاً حذف مشكلات رايج واردات كالا و صرفه جويي در زمان و هزينه را فراهم نموده است.
 
ما معتقديم در يك خريد  اقتصادي تنها قيمت نيست كه نقش اساسي را ايفا مي كند بلكه در چنين معامله اي ويژگيهاي اساسي ديگري چون كيفيت و سرويس از جمله عوامل غير قابل اجتناب يك سيستم خريد موفق است.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.