بلبرینگ URB


بلبرینگ URB یکی از برند های معتبر بلبرینگ می باشد که کارخانه آند در کشور رومانی است و معمولا خریداران بلبرینگ URB وقتی قصد خرید داشته باشند از آن به بلبرینگ رومان یاد می کنند.
 
بلبرینگ های رومانی و همینطور بلبرینگ URB از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند و قیمت پایین دارند چون معمولا تولیداتی هستند که از قدیم در انبار ها موجود هستند و این دو مورد یعنی کیفیت بلبرینگ URB و قیمت بلبرینگ URB دو مزیت مهم و تاثیر گذار برای افرادی است که قصد خرید بلبرینگ URB را دارند.
 
بلبرینگ URB معمولا برای صنایع سنگین مانند صنایع نفت و معدن و ... استفاده می شود که در این موارد نیاز به کارایی موثر بلبرینگ است.
 
به علت استقبال خریداران بلبرینگ از بلبرینگ URB و به علت تقاضای بالا متاسفانه برخی از افراد سود جو اقدام به فروش بلبرینگ تقلبی URB کرده اند و به همین علت به افرادی که قصد خرید بلبرینگ URB را دارند توصیه می شود از فروشگاه و شرکت های معتبر خرید کنند و همیشه قیمت بلبرینگ URB را از چند فروشگاه استعلام بگیرند.(راه تشخیص بلبرینگ اصلی از تقلبی)
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده ارائه قیمت و اعلام موجودی بلبرینگ URB به مشتریان محترم می باشد.
 
جهت اطلاع از قیمت بلبرینگ URB با بخش فروش بلبرینگ URB تماس حاصل فرمایید.36058907-021
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.