بلبرینگ KYK


بلبرینگ kyk

بلبرینگ KYK یکی از برند های با کیفیت ژاپنی است که با توجه به کیفیت بالا و کارکرد خوب در بین خریداران بلبرینگ و رولبرینگ از محبوبیت خاصی برخوردار است، در بین برند های بلبرینگ ژاپنی معمولا این بلبرینگ زیاد شناخته شده نیست اما به مرور با توجه به برخورداری از کیفیت بالای تکنولوژی ژاپن و با توجه به همکاری با شرکت OSAKA ژاپن توانسته است در بین خریداران محبوبیت کسب کند.

برخی از شرکت های تولید کننده بلبرینگ و رولبرینگ علاوه بر دقت و تمرکز بر روی قیمت بلبرینگ و رولبرینگ و البته همینطور یاتاقان های تولیدی به کیفیت نیز توجه خاصی دارند و تلاش می نمایند تا بلبرینگ چینی با کیفیت بالا را به بازار بلبرینگ چینی عرضه نمایند، بلبرینگ KYK یکی از این نوع بلبرینگ و رولبرینگ با کیفیت چینی است که در کنار بلبرینگ KG و همینطور بلبرینگ DYZV که آنها نیز از کیفیت بالایی در بین بلبرینگ های چینی برخوردار هستند به تولید بلبرینگ و رولبرینگ می پردازد.
 
بسیار دیده شده در بازار بلبرینگ ایران با توجه به کیفیت بالای بلبرینگ KYK و همینطور با توجه به استقبال مشتریان و خرید خوب این بلبرینگ بسیاری از فروشنده ها و فروشگاه های بلبرینگ بعنوان بلبرینگ ژاپنی نیز بلبرینگ KYK را بفروش می رسانند.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده ارائه قیمت و فروش انواع بلبرینگ KYK با کیفیت و جنس خوب می باشد.برای اطلاعات بیشتر با شماره 36058907-021 تماس حاصل فرمایید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.