فروش بلبرینگ KGC


بلبرینگ KGC که توسط شرکت بلبرینگ KG تولید می شود بهترین و با کیفیت ترین بلبرینگ چینی محسوب می شود. بلبرینگ KGC در اصل همان بلبرینگ KG است که با دقت و آلیاژ مرغوب تر نسبت به بلبرینگ KG تولید شده است و برای مشتریان و خریداران بلبرینگ که به کیفیت و کارایی بیشتر بلبرینگ اهمیت می دهند توصیه می شود به جای خرید بلبرینگ KG اقدام به خرید بلبرینگ KGC نمایند.
 
کیفیت بلبرینگ های KG در بین بلبرینگ های چینی قابل قبول است و از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار هستند اما بلبرینگ های KGC به مراتب کیفیت بهتری دارند و کارایی بیشتری نسبت به بلبرینگ های دیگر چینی.
 
یکی از مواردی که در هر خریدی تعیین کننده است قیمت کالا می باشد در هنگام خرید بلبرینگ و همینطور خرید بلبرینگ چینی نیز قیمت بلبرینگ یکی از آیتم های تعیین کننده است با توجه به کیفیت بهتر بلبرینگ KGC قطعا قیمت بلبرینگ KGC نیز نسبت به بلبرینگ های چینی دیگر بالاتر است اما این افزایش قیمت بلبرینگ KGC بی دلیل نبوده و ارزش این را دارد که در جایی که نیاز به خرید بلبرینگ با کیفیت تر هست از بلبرینگ KGC با قیمت بالاتر استفاده شود.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان برای پوشش دهی انواع مشتریان خود اقدام به واردات بلبرینگ KGC نیز نموده است.
 
جهت اطلاع از قیمت بلبرینگ KGC و موجودی بلبرینگ KGC با بخش فروش بلبرینگ KGC تماس حاصل فرمایید. (36068907-021)
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.