بلبرینگ DKFL


بلبرینگ dkfl
بلبرینگ DKFL یک برند معتبر در تولید بلبرینگ و رولبرینگ می باشد که محصول کشور لهستان است و در بین برند های بلبرینگ و رولبرینگ هم رده  بلبرینگ های روسی و بلبرینگ ZKL و می باشد.
 
این برند بلبرینگ یعنی بلبرینگ DKFL در بین بسیاری از خریداران بلبرینگ و رولبرینگ در ایران محبوبیت بالایی دارد و بسیاری از مکانیک ها و تعمیرکاران ماشین آلات و تجهیزات صنعتی استفاده از بلبرینگ DKFL را توصیه می نمایند.
 
معمولا بلبرینگ های DKFL بلبرینگ های قدیمی هستن و کمتر نوع تقلبی در این برند یافت می شود و اکثرا از نوع اصلی می باشند و با توجه به قدمی بودن و اینکه از قبل وارد ایران شده اند معمولا قیمت کمتری نسبت به بلبرینگ های هم رده خود دارند، از این رو به مشتریان و خریداران بلبرینگ و رولبرینگ توصیه می شود هنگام خرید بلبرینگ و رولبرینگ برند DKFL را نیز مد نظر قرار دهند چرا که در بسیاری از مواقع میتوان با خرید بلبرینگ DKFL به پاسخ مورد نظر رسید و نیاز های مشتریان را تامین کرد.
 
بلبرینگ ها ی DKFL و بلبرینگ های ZKL و امثال آن از نظر کیفیت از بلبرینگ های چینی بهتر هستند و البته در قیمت نیز چندان تفاوتی با بلبرینگ چینی ندارند.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده ارائه قیمت و فروش بلبرینگ DKFL به مشتریان می باشد.
 
برای اطلاع از موجودی و قیمت بلبرینگ DKFL اصلی با شماره های دفتر تماس حاصل فرمایید.36058907-021
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.