بلبرینگ TIMKEN امریکا


بلبرینگ TIMKEN
بلبرینگ TIMKEN یکی از شرکت های معتبر تولید بلبرینگ می باشد که تولید کشور امریکا هستند.
بلبرینگ های TIMKEN از کیفیت بالایی برخوردار هستند و اکثرا در صنایع مختلف و سنگین مورد استفاده قرار می گیرند، بیشتر بلبرینگ های تولیدی شرکت TIMKEN بلبرینگ های مخروطی می باشند که از دو تکه تشکیل شده اند.
به علت کیفیت بالای تولیدات شرکت بلبرینگ TIMKEN بسیاری از سودجویان بازار فروش بلبرینگ اقدام به فروش بلبرینگ های تقلبی با این برند کرده اند.
ما به مشتریان خود توصیه می کنیم برای خریدن بلبرینگ اصلی TIMKEN از منابع معتبر خرید کنند و با دقت بیشتری خرید خود را انجام دهند.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آمادگی خود را جهت تامین انواع بلبرینگ TIMKEN اصلی به مشتریان اعلام می نماید. ما تضمین می دهیم تمامی بلبرینگ های پیشنهادی از منابع اصلی و معتبر وارد شده اند و از نوع بلبرینگ اصلی می باشند.
 
برای اطلاع از قیمت بلبرینگ TIMKEN اینجا کلیک کنید، همچنین میتوانید برای دانلود کاتالوگ بلبرینگ TIMKEN اینجا کلیک کنید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.