بلبرینگ NTN ژاپن


بلبرینگ NTN

شرکت NTN یکی از تولید کنندگان بلبرینگ های ژاپنی با کیفیت می باشد که تقریبا انواع بلبرینگ ها را تولید می کند بلبرینگ های ژاپنی علاوه بر کیفیت قابل قبول و برخورداری از تکنولوژی روز ازقیمت مناسبی نیز برخوردار هستند و از این نظر می توانند نظر مشتریان را به خود جلب کنند.

در بازار بلبرینگ و یاتاقان ایران، بلبرینگ ان تی ان (NTN) بعنوان مارک و برند با کیفیت و معتبر ژاپنی بفروش می رود که با توجه به کیفیت تولیدات این شرکت کاملا درست می باشد.

با توجه به اینکه همیشه کالاهای تقلبی در بازار یافت می شود و بلبرینگ و  یاتاقان نیز از این امر مستثنی نیستند هنگام خرید بلبرینگ و رولبرینگ و همینطور یاتاقان باید به اصالت بلبرینگ توجه خاصی شود چرا که امکان دارد متاسفانه به علت قیمت کمتر کالاهای تقلبی به اشتباه این نوع کالاهای بی کیفیت را خرید کنیم.

بلبریگ های ان تی ان معمولا با بسته بندی سفید و آبی در بازار عرضه می شوند هنگام خرید بلبرینگ ان تی ان به بسته بندی و البته به قطعه مورد نظر هم توجه کافی را بفرمایید.

شرکت بلبرینگ NTN بیشتر تولیدات خود را به سمت تولید بلبرینگ خودرویی پیش برده است از این رو با همکاری شرکت بلبرینگ SNR توانسته است بازار بلبرینگ خودرویی را در بر بگیرد.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده تامین انواع بلبرینگ ها با برند NTN می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت بلبرینگ NTN و موجودی اینجا کلیک کنید.
 
همچنین میتوانید کاتالوگ بلبرینگ NTN را از اینجا دانلود کنید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.