بلبرینگ KG چینی


بلبرینگ چینی KG

بلبرینگ KG درجه یک یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده بلبرینگ چینی می باشد که با توجه به اینکه بلبرینگ های چینی در انواع مختلف با برند های بسیار متنوع تولدی می شوند این شرکت توانسته است در میان بلبرینگ های چینی شرکت های دیگر کیفیت بهتری ارائه دهد و سهم قابل توجه ایی از مشتریان بلبرینگ چینی را به خود اختصاص دهد.

اگر به دنبال خرید بلبرینگ چینی با کیفیت و با قیمت مناسب هستید بهترین انتخاب بلبرینگ و رولبرینگ KG است، چرا که این شرکت چینی با توجه خاصی که به کیفیت بلبرینگ و آلیاژ مورد استفاده در تولید بلبرینگ و رولبرینگ خود دارد توانسته است بلبرینگ و رولبرینگ های با کیفیتی را با قیمت مناسب تولید کند.

تولیدات شرکت بلبرینگ KG از نظر کیفیت در حد قابل قبولی می باشند به صورتی که در بین خریدارن بلبرینگ و رولبرینگ که از برند های چینی استفاده می کنند بلبرینگ KG به عنوان بلبرینگ چینی درجه یک شناخته می شود و در صورتی که کارگاه تولیدی نیاز به استفاده بلبرینگ چینی داشته باشند برای بالا بردن کیفیت تولدیات خود از بلبرینگ KG استفاده می کنند تا بتوانند از نظر گارانتی و ضمانت هایی که به مشتریان خود بابت کارکرد و عملکرد تجهیزات می دهند به خوبی پاسخگو باشند و البته از نظر قیمت نیز بلبرینگ KG بلبرینگ ارزان قیمتی نسبت به بلبرینگ های برند های ژاپنی و اروپایی محسوب می شود که با توجه به کیفیت آن انتخاب مناسبی برای خرید بلبرینگ و رولبرینگ می باشد.
 
مجموعه بلبرینگ فیدار پارسیان به عنوان عرضه کننده انواع بلبرینگ KG و با در نظر گرفتن واردات مستقیم از نمایندگی بلبرینگ KG کشور چین آماده تامین بلبرینگ چینی KG با حداقل قیمت می باشد.
 
بسیاری از مشتریان ما از کیفیت این برند بلبرینگ KG رضایت داشته و با توجه به قیمت پایین آن نسبت به بلبرینگ های ژاپنی و اروپایی ترجیح می دهند از بلبرینگ KG استفاده کنند.
شرکت بلبرینگ KG برای کسب حداکثری رضایت مشتریان و صنعتگران اقدام به تولید بلبرینگ و رولبرینگ با کیفیت بالاتری نسبت به بلبرینگ های KG نیز نموده است که با نام بلبرینگ KGC عرضه می شوند این نوع بلبرینگ و رولبرینگ ها از نظر کیفیت و آلیاژ ساخت از بلبرینگ KG در رده بالاتری قرار می گیرند در مواقعی که نیاز به کیفیت بیشتر و دقت بالاتر داریم با کمی قیمت بیشتر می توان خرید با کیفیت  تری را نیز تجربه کرد.
 
برای اطلاع از قیمت و موجودی بلبرینگ KG اینجا کلیک کنید.
همچنین برای دانلود کاتالوگ بلبرینگ KG اینجا کلیک کنید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
تلگرام و واتس اپ   56 45 013 0903
 
آدرس: تهران خیابان امیرکبیر مجتمع امیرکبیر طبقه دوم واحد 24
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.