بلبرینگ 2RS


با توجه به گستردگی و تنوع بسیار زیاد انواع بلبرینگ و رولبرینگ ها و همینطور با توجه به مشخصات هر کدام از بلبرینگ ها نیازمند به کدبندی و شماره گذاری می باشیم.
 
یکی از کدهایی که روی بعضی از بلبرینگ و رولبرینگ ها درج میشود علامت اختصاری 2RS می باشد که این کد در برند های بلبرینگ ژاپنی گاهی به صورت 2NSE ( بیشتر بلبرینگ ناچی NACHI) نیز نمایش داده می شود اما در بلبرینگ های SKF و FAG با همان علامت 2RS مشخص می شود.
 
علامت 2RS بر روی بلبرینگ و رولبرینگ در اصل بیانگر وجود دو سیل یا همان واشر لاستیکی در دو طرف بلبرینگ و رولبرینگ می باشد که این پوشش لاستیکی برای جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و البته رطوبت و آلودگی های محیطی در روی بلبرینگ و رولبرینگ نصب می شود و ساچمه های بلبرینگ و رولبرینگ دیده نمی شود و دسترسی برای روانکاری نداریم، البته از قبل در داخل بلبرینگ از گریس برای روانکاری استفاده شده و از این نظر جای نگرانی نیست.
 
تفاوت بلبرینگ 2Z و بلبرینگ 2RS همین مقاومت واشرهای لاستیکی در برابر نفوذ رطوبت است که بلبرینگ های 2RS را متمایز می نماید.
 
البته از نظر قیمت هم بلبرینگ های 2RS نسب به بلبرینگ های 2Z قیمت بالاتری دارند و هنگام خرید بلبرینگ اگر در محیط استفاده بلبرینگ رطوبت وجود ندارد می توان از بلبرینگ 2Z به جای بلبرینگ 2RS استفاده کرد تا هزینه کمتری پرداخت شود. اگر از نظر قیمت بخواهیم بلبرینگ های 2Z و 2RS و ساده را رتبه بندی کنیم به صورت زیر می باشند.
 
بلبرینگ ساده < بلبرینگ 2Z < بلبرینگ 2RS
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.