بلبرینگ ژاپنی

بلبرینگ ژاپنی

بلبرینگ ژاپنی از جمله بلبرینگ هایی هستن که از نظر قیمت نسبت به بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG ارزانتر هستند اما از نظر کیفیت خیلی ضعیف تر نیستند و برای آن دسته از مشتریانی که نیاز به کیفیت مناسب دارند و قیمت بلبرینگ و یاتاقان هم اهمیت دارد میتوانند از بلبرینگ های ژاپنی استفاده کنند.
محصولات و کالاهای ژاپنی همیشه در ایران به عنوان کالای با کیفیت و ممتاز شناخته شده اند و مشتریان و خریداران همیشه از خرید کالای ژاپنی استقبال می کنند و همیشه از خرید خود رضایت دارند این کالا می تواند کالای الکترونیک باشد مانند محصولات شرکت سونی و یا خودرو های تویوتا که همیشه در ایران به عنوان کالاهای با کیفیت از آنها نام برده می شود، بلبرینگ ژاپنی نیز از این امر مستثنی نیست و بلبرینگ ژاپنی هم در بین خریداران و مصرف کنندگان بلبرینگ و یاتاقان به عنوان کالای با کیفیت مطرح می باشد.
کشور ژاپن با توجه به در اختیار داشتن تکنولوژی و علم روز و همینطور صنایع پیشرفته توانسته اند در امر تولید بلبرینگ ژاپنی و همینطور یاتاقان ژاپنی در بین صنایع تولید بلبرینگ و یاتاقان به عنوان برند های با کیفیت مطرح شوند.
 
برخی از برند های مطرح و معتبر بلبرینگ ژاپنی و یاتاقان ژاپنی عبارتند از:
NACHI, KOYO, NSK, NTN, ASAHI, FYH
 
 
اکثر یاتاقان های تولیدی کشور ژاپن از دو برند FYH و ASAHI می باشند که از کیفیت مطلوبی برخوردارند.
 
 
شرکت NSK بیشتر بلبرینگ های ژاپنی تولید میکند که برای صنعت خودرو مورد استفاده قرار میگیرند، همچنین این شرکت اقدام به تولید بلبرینگ های دور بالا و خاص برای تجهیزات دستگاه های CNC نیز نموده است و در این بخش هم می توان برای دستگاه های CNC از بلبرینگ NSK استفاده کرد که کیفیت بالایی دارند.
 
یکی دیگر از شرکت های تولید کننده بلبرینگ ژاپنی، شرکت بلبرینگ EZO می باشد، این شرکت بلبرینگ های خاص معمولا تولید میکند که بلبرینگ های مینیاتوری هستند و از جنس استیل میباشند.
شرکت های ژاپنی توانسته اند در امر تولید بلبرینگ پیشرفت قابل توجه ای کنند و بلبرینگ های خاص راتولید کنند برای مثال شرکت بلبرینگ NSK توانسته بلبرینگ های دور بالا که بیشتر در دستگاه های CNC مورد استفاده قرار می گیرند را تولید کند و از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند.
 
کیفیت بلبرینگ ژاپنی و یاتاقان ژاپنی باعث شد که بسیاری از مشتریان و مصرف کننده گان بلبرینگ و یاتاقان به سمت مصرف بلبرینگ ژاپنی روی بیاورند و به خاطر همین موضوع متاسفانه برخی از سودجویان به سمت تولید بلبرینگ و یاتاقان تقلبی ژاپنی روی آورده اند.
ما به مشتریان خود توصیه میکنیم برای خرید بلبرینگ ژاپنی و یاتاقان ژاپنی از شرکت ها و فروشگاه های معتبر خرید کنند تا کالای بی کیفیت را به جای کالای اصلی نخرند.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان همواره به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که تمامی بلبرینگ های ژاپنی و یاتاقان های ژاپنی که به مشتریان خود ارائه می دهد از نوع اصلی بوده و همه گی دارای اصالت می باشند.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.