بلبرینگ رومانی


بلبرینگ رومانی یکی از انواع بلبرینگ و رولبرینگ هایی هستن که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به کیفیت خوبی که دارند مورد توجه بسیاری از خریداران بلبرینگ و رولبرینگ نیز قرار گرفته است.
یکی از معتبرترین و مطرح ترین برند های بلبرینگ رومان برند بلبرینگ URB است که طیف وسیعی از بلبرینگ و رولبرینگ را تولید می کند و توانسه است در بازار بلبرینگ و رولبرینگ سهمی از بازار را به خود اختصاص دهد.
برخی از بلبرینگ های رومانی یا همان بلبرینگ URB معمولا بلبرینگ های قدیمی هستند و استوک که وارد ایران می شوند و به علت قدیمی بودن و جا به جایی های مکرر جعبه های آنها از بین رفته است و افرادی که قصد خرید بلبرینگ با کیفیت و ارزان را دارند می توانند از این فرصت استفاده کنند و به همین علت که این بلبرینگ ها جعبه ندارند و یا جعبه های قدیمی دارند با قیمت کمتری خریداری کنند.
لازم به ذکر است واژه استوک که به بلبرینگ های رومانی اطلاق می شود به معنای این نیست که این بلبرینگ و رولبرینگ ها کارکرده هستند و از روی ماشین آلات باز شده اند بلکه واژه استوک به این معنی است که این بلبرینگ و رولبرینگ ها از کارخانه تولیدی خریداری نشده است.
با توجه به اینکه صنایع و ماشین آلات در کشورهای پیشرفته و اروپایی با سرعت بیشتری به روز می شوند بنابراین قطعات مصرفی این ماشین آلات نیز تغییر خواهند کرد برخی از شرکت های اروپایی با توجه به تغییر سیستم قطعات خریداری شده در انبار خود را به فروش می رسانند که بلبرینگ های استوکی که در ایران به فروش می رسند از این دسته هستند و واژه استوک به معنای مستهلک و دست دوم و خراب نمی باشد.
 
برای اطلاع از قیمت بلبرینگ رومانی با بخش فروش بلبرینگ رومانی تماس بگیرید.36058907-021
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.