بلبرینگ روس


بلبرینگ روسی یکی از بلبرینگ های پر طرفدار در بین صنعتگران و مصرف کننده های بلبرینگ و رولبرینگ می باشد و اکثر افرادی که با دستگاه های تراشکاری سرو کار دارند و از دستگاه های تراشکاری قدیمی استفاده می کنند با بلبرینگ های روسی آشنایی دارند و از این نوع بلبرینگ های استفاده کرده اند.
 
بلبرینگ های روسی معمولا با شماره فنی های مختص به خود معرفی می شوند و شماره فنی بلبرینگ روسی با بلبرینگ های روتین مورد استفاده در بازار متفاوت است و برای تطبیق این دو شماره با هم نیاز به دانش و تجربه است که میتوان از افرادی که در این امر تخصص دارند کمک گرفت.
 
بلبرینگ های روسی موجود در بازار ایران معمولا بدون جعبه هستند و به صورت باز و به اصطلاح فله وارد ایران می شوند چرا که اکثرا تولیدات مربوط به سال های گذشته است و در اصطلاح به آنها بلبرینگ رول پیچ گفته می شود.
کلمه رول پیچ به آن معناست که بلبرینگ توسط یک نوار که معمولا پلاستیکی یا نمدی است به صورت دور تا دور رول پیچ شده است و این رول فابریک کارخانه می باشد فقط جعبه بلبرینگ به علت جا به جایی های مکرر و انبار داری از بین رفته است.
 
بلبرینگ های روسی از نظر کارکرد و طول عمر از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند و به علت اینکه معمولا بسته بندی کاملی ندارند از قیمت پایین تری نسبت به بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG برخوردارند که این امر گزینه مناسبی برای افرادی است که نیاز به بلبرینگ با کیفیت دارند با قیمت مناسب.
 
همانطور که از قبل گفته شد بلبرینگ های روسی معمولا در دستگاه های تراشکاری خیلی کاربرد دارند و بیشتر دستگاه های تراشکاری از بلبرینگ روسی استفاده می کنند.
به همین جهت تراشکار ها و اپراتور های دستگاه های تراشکاری با بلبرینگ های روسی به خوبی آشنایی دارند.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده ارائه قیمت بلبرینگ روسی به آن دسته از مشتریان و مصرف کنندگان بلبرینگ می باشد که قصد خرید بلبرینگ روسی دارند.
 
برای اطلاع از قیمت و موجودی بلبرینگ روس با شماره 36058907-021 تماس حاصل فرمایید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.