بلبرینگ دور بالا C3


بلبرینگ و رولبرینگ ها یکی از قطعات عمومی مورد استفاده در صنعت می باشند که با توجه به مصرف بالایی که در صنایع مختلف و ماشین آلات گوناگون دارند در انواع مختلف برای کاربرد های گوناگون طراحی و تولید می شوند.
 
یکی از مواردی که در ساخت بلبرینگ ها به آن توجه می شود سرعت چرخش بلبرینگ هنگام کار است. با توجه به سرعت چرخش و دوران تجهیزاتی که بلبرینگ در آنها مورد استفاده قرار می گیرد نیاز است تا بلبرینگی تولید شود که با سرعت دوران ماشین آلات هماهنگ باشد.
 
در سرعت های دورانی و چرخش های معمولی از بلبرینگ های ساده استفاده می شود اما در برخی از موارد سرعت دورانی دستگاه از حدی بالاتر می رود که این امر باعث ایجاد حرارت بیشتر و در نتیجه انبساط در قطعات و تجهیزات می شود در این گونه موارد اگر از بلبرینگ های معمولی استفاده شود بلبرینگ بیش از اندازه گرم شده و باعث خرابی یا در اصطلاح گیرپاژ بلبرینگ و مجموعه می شود.
برای حل این مشکل کارخانجات تولید کننده بلبرینگ و رولبرینگ اقدام به تولید بلبرینگ هایی کرده اند با تلرانس بالاتر که در اصطلاح به آن لقی بلبرینگ گفته می شود این لقی یا تلرانس که با علامت C3 در بلبرینگ ها مشخص می شود باعث می شود بلبرینگ و رولبرینگ در سرعت های بالا نیز به درستی به کار خود ادامه دهند و انبساط و گرم شدن بلبرینگ و مجموعه خللی در کارکرد بلبرینگ و رولبرینگ ایجاد نکند.
 
اگر قصد خرید بلبرینگ و رولبرینگ دارید حتما به دما و سرعت دستگاه و تجهیزات خود دقت فرمایید و در صورتی که بلبرینگ های با تلرانس نرمال پاسخگوی سرعت دورانی (RPM) مد نظر شما نمی باشد از بلبرینگ دور بالا استفاده کنید که با کد C3 در آخر شماره فنی بلبرینگ مشخص می شوند.
 
در برخی از بلبرینگ ها از کد های C4 و C5 نیز استفاده شده است که این مشخصه ها نشان دهنده تلرانس یا لقی بیشتر از C3 می باشند که برای مصارف خاص استفاده می شوند و البته به ندرت مورد نیاز است.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده ارائه هرگونه مشاوره فنی و فروش بلبرینگ رولبرینگ می باشد. 
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.