بلبرینگ آلمانی


بلبرینگ آلمانی بهترین کیفیت و کارایی را در بین بلبرینگ های تولید شده در جهان دارند. با توجه به اینکه کشور آلمان یک کشور صنعتی است و همیشه در هر صنعتی از رقبای خود پیشی گرفته است در زمینه تولید و طراحی بلبرینگ و رولبرینگ ها نیز توانسته است بهترین کیفیت را ارائه دهد، البته باید این موضوع نیز مورد توجه قرار گیرد که با بهتر شدن کیفیت، قیمت کالا نیز افزایش می یابد و قیمت بلبرینگ ها هم از این مورد مستثنی نمی باشد و قیمت بلبرینگ آلمانی  از سایر بلبرینگ ها بیشتر است.
 
وقتی از بلبرینگ آلمانی صحبت می شود اولین برند و مارک بلبرینگ که به ذهن می رسد بلبرینگ FAG می باشد، شرکت بلبرینگ FAG یک شرکت بسیار قوی در تولید بلبرینگ می باشد که توانسته است بلبرینگ های مختلفی با توجه به نیاز های مختلف صنایع تولید کند. البته شرکت بلبرینگ FAG در کشور های مختلف کارخانه های تولید بلبرینگ خود را گسترش داده است و امروزه در کشورهایی مانند فرانسه، آمریکا، انگلستان و ... اقدام به تولید بلبرینگ میکند.
 
یکی دیگر از شرکت های آلمانی که اقدام به تولید بلبرینگ های با کیفیت می کند شرکت بلبرینگ INA می باشد
.
شرکت سوئدی بلبرینگ SKF نیز بلبرینگ های با کیفیتی تولید می کند که از نظر کیفیت و کارایی با بلبرینگ های آلمانی در یک سطح می باشند و این شرکت هم با گسترش کارخانجات تولید بلبرینگ خود در کشور های مختلف از جمله سنگاپور، آلمان، انگلستان، مالزی، فرانسه، ایتالیا و ... اقدام به تولید انواع بلبرینگ و رولبرینگ با کیفیت می کند.
 
بلبرینگ های آلمانی و با کیفیت که در بازار تهران به آنها در اصطلاح بلبرینگ مارک خوب گفته می شود از نظر مشخصات فنی و استاندارد ها با بلبرینگ های چینی و ژاپنی یکسان می باشند و تنها تفاوت در متریال و آلیاژ ساخت بلبرینگ های آلمانی می باشد که باعث بهبود کارکرد و کیفیت آنها می شود.
 
بلبرینگ های آلمانی و با کیفیت بیشتر در مواردی مورد استفاده قرار می گیرند که محل کارکرد آنها بسیار حساس می باشد و یا اینکه هزینه هر بار تعمیر و از کار افتادن دستگاه و در نتیجه خوابیدن خط تولید مورد توجه می باشد در نتیجه در این شرایط بهتر است از بلبرینگ با کیفیت آلمانی استفاده شود که هزینه تعمیر و نگهداری به حداقل برسد، در ابتدا هزینه خرید بلبرینگ آلمانی بیشتر از خرید بلبرینگ ژاپنی و یا بلبرینگ چینی می باشد اما بلبرینگ های چینی و ژاپنی در طول زمان زودتر از کار می افتند. 
 
با توجه به موارد گفته شده در بالا باید هنگام خرید بلبرینگ و رولبرینگ در انتخاب مارک و کشور سازنده دقت لازم را به عمل آورد تا بهترین گزینه را انتخاب کنیم تا خرید مقرون به صرفه با بیشترین بهره وری را داشته باشیم.
 
با توجه به اینکه بلبرینگ های آلمانی و با کیفیت خریداران زیادی دارد بسیاری از افراد سودجو اقدام به فروش بلبرینگ های تقلبی با بسته بندی و نام بلبرینگ های آلمانی کرده اند که به خریداران محترم توصیه می شود هنگام خرید بلبرینگ های FAG و SKF نهایت دقت را به عمل آورند و از فروشگاه و یا شرکت هایی خرید کنند که مورد اعتماد باشند و خوش نام.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان تمامی بلبرینگ های پیشنهادی خود از برند های FAG , SKF را با ارائه ضمانت اصالت کالا به مشتریان عرضه می دارد و مشتریان و خریداران بلبرینگ می توانند با خیال آسوده از کیفیت و اصالت کالا خرید کنند.
 
جهت خرید انواع بلبرینگ و رولبرینگ با بخش فروش بلبرینگ 36058907-021 تماس حاصل فرمایید.
 

تماس با ما

021-36058907
021-36055448
021-36055456
021-44530807
 
واتس آپ و تلگرام   56 45 013 0903
 

بلبرینگ فیدار پارسیان در شبکه های اجتماعی

 

بلبرینگ فیدار پارسیان در یک نگاه

بلبرینگ فیدار پارسیان با سالها تجربه در زمینه واردات و فروش بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان صنعتی و شناخت نیاز های صنایع به خرید بلبرینگ و رولبرینگ توانسته است با استفاده از کارشناسان و افراد مجرب اقدام به واردات و فروش بلبرینگ اصلی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و بلبرینگ ژاپنی و بلبرینگ چینی صنعتی نماید و رضایت مشتریان زیادی را برآورده نماید.