یاتاقان FYH


یاتاقان ژاپنی یکی از بهترین و با کیفیت ترین بلبرینگ و یاتاقان های موجود در ایران می باشد، در این بین یاتاقان FYH نیز برند معتبر و معروفی است که اکثر مصرف کنندگان و خریداران یاتاقان ژاپنی از یاتاقان FYH در جاهایی که نیاز به  کیفیت بالا است و حساسیت بالایی برخوردار است استفاده می کنند. یاتاقان FYH نیز مانند یاتاقان ASAHI جز یاتاقان و بلبرینگ های معتبر و با کیفیت ژاپنی است.
 
یاتاقان FYH به تولید انواع یاتاقان پرداخته است که برخی از انواع آنها عبارتند از UCFC، UCFL، UCF، UCP و ... که این نوع یاتاقان ها از مجموعه بلبرینگ که با حرف UC مشخص می شود به همراه پوسته آن که با توجه به مشخصات ظاهری با حروفی مانند P و F و .. مشخص می شود تشکیل شده است.
 
برای دانلود کاتالوگ یاتاقان و بلبرینگ ها می توانید به بخش دانلود کاتالوگ مراجعه نمایید و کاتالوگ یاتاقان های NTN را دانلود نمایید. تمامی مشخصات فنی و ظاهری یاتاقان ها با برند های مختلف یکسان می باشد.
 
از آنجایی که یاتاقان های ژاپنی از جمله یاتاقان FYH در بین خریداران یاطاقان جایگاه ویژه ایی پیدا کرده است بسیاری از فروشگاه ها و سود جویان اقدام به فروش یاطاقان FYH تقلبی نموده اند از این رو به خریداران و مصرف کننده گان یاتاقان ژاپنی توصیه می شود که هنگام خرید یاتاقان دقت بیشتری نمایند و از فروشگاه و شرکت هایی خرید کنند که مورد اعتماد باشند و ضمانت و اصالت کالا را تضمین کنند.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده ارائه انواع یاتاقان ژاپنی اصل از جمله یاتاقان FYH می باشد و اصالت یاتاقان های فروخته شده توسط این شرکت تضمین می گردد.
 
جهت اطلاع از موجودی و قیمت یاتاقان FYH با بخش فروش یاتاقان FYH تماس حاصل فرمایید.36058907-021