یاتاقان ASAHI


یاتاقان ژاپنی یکی از بهترین و با کیفیت ترین بلبرینگ و یاتاقان های موجود در ایران می باشد، در این بین یاتاقان ASAHI نیز برند معتبر و معروفی است که اکثر مصرف کنندگان و خریداران یاتاقان ژاپنی از یاتاقان ASAHI در جاهایی که نیاز به  کیفیت بالا است و حساسیت بالایی برخوردار است استفاده می کنند.
 
یاتاقان ASAHI به تولید انواع یاتاقان پرداخته است که برخی از انواع آنها عبارتند از UCFC، UCFL، UCF، UCP و ... که این نوع یاتاقان ها از مجموعه بلبرینگ که با حرف UC مشخص می شود به همراه پوسته آن که با توجه به مشخصات ظاهری با حروفی مانند P و F و .. مشخص می شود تشکیل شده است.
 
برای دانلود کاتالوگ یاتاقان و بلبرینگ ها می توانید به بخش دانلود کاتالوگ مراجعه نمایید و کاتالوگ یاتاقان های NTN را دانلود نمایید. تمامی مشخصات فنی و ظاهری یاتاقان ها با برند های مختلف یکسان می باشد.
 
از آنجایی که یاتاقان های ژاپنی از جمله یاتاقان ASAHI در بین خریداران یاتاقان جایگاه ویژه ایی پیدا کرده است بسیاری از فروشگاه ها و سود جویان اقدام به فروش یاتاقان ASAHI تقلبی نموده اند از این رو به خریداران و مصرف کننده گان یاتاقان ژاپنی توصیه می شود که هنگام خرید یاتاقان دقت بیشتری نمایند و از فروشگاه و شرکت هایی خرید کنند که مورد اعتماد باشند و ضمانت و اصالت کالا را تضمین کنند.
 
شرکت بلبرینگ فیدار پارسیان آماده ارائه انواع یاتاقان ژاپنی اصل از جمله یاتاقان ASAHI می باشد و اصالت یاتاقان های فروخته شده توسط این شرکت تضمین می گردد.
 
جهت اطلاع از موجودی و قیمت یاتاقان ASAHI با بخش فروش یاتاقان ASAHI تماس حاصل فرمایید.36058907-021